Шоумен Володимир Зеленський
Шоумен Володимир Зеленський 24tv.ua

Від виплат МВФ до під'їздів: тактика Зеленського і "Слуги народу" покладати відповідальність на когось тепер не працюватиме – Димов

Читайте по-русски
Зеленський спеціально зробив заяву про люстрацію чиновників 2014-2019 років, аби підняти рейтинги "Слуги народу"

В ефірі "5 каналу" політолог Валерій Димов прокоментував перші результати парламентських виборів.

"Результати виборів були прогнозовані. В останній момент, бачачи, що рейтинги стагнують, Зеленський зробив заяву про те, що треба люструвати всіх і вся. І вона отримала підтримку, бо люди люблять, коли скидають всіх і вся. І вони певною мірою надолужили і навіть перевищили рейтинг, який у них був. Тому дивного тут нічого немає. Зараз транзитний стан українського суспільства і політикуму відбиває і настрої, і ситуацію, що складається в Україні. Те, що вони можуть набрати більшу половину разом із мажоритарниками у Верховній Раді, свідчить не тільки про те, що вони можуть підтримати монобільшість і ухвалювати закони, які їм потрібно, своїми голосами", – сказав політолог.

"Я думаю, це означає, що вони беруть на себе відповідальність. І тепер ця "успішна тактика" Зеленського на президентських виборах і "Слуги народу" на парламентських виборах, із точки зору технологій, а не з точки зору інтересів України, – тактика на когось покладати відповідальність – тепер не буде працювати. Вони будуть усі відповідати за все, що відбуватиметься в країні, починаючи від перил і наскільки пофарбовані ваші під'їзди, закінчуючи тими проблемами, які нікуди не подінуться з порядку денного – від війни до економічної ситуації, виплати МВФ тощо", – підсумував Димов.

Що Димов сказав про другу сходинку на виборах в "Опозиційної платформи – За життя", дивіться у повному відео інтерв'ю:

Як повідомляв 5.UA, позачергові вибори до Верховної Ради завершилися в Україні. О 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, працювали вони до 20:00. Голосування відбувалося за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками було представлено 22 політичні партії. А в мажоритарних округах балотувалося понад три тисячі кандидатів.

Додамо, що нині ЦВК опрацювала вже більше 50% протоколів

Попередній матеріал
"Суттєвих помилок немає": оригінали протоколів із мокрими печатками звозять до ОВК Львова
Наступний матеріал
Понад 90% документів із мокрими печатками опрацьовано на окружній дільниці в Харкові
Loading...