Вадим Пристайко
Вадим Пристайко Фото "Главком"

"Президент мою позицію знає", – Пристайко прокоментував ідею Зеленського люструвати посадовців 2014-2019 років

Читайте по-русски
Певна тяглість кадрів має зберігатися, інакше кожного разу будемо починати будувати все з початку, сказав дипломат

"Не підтримую люстрацію", – так пропозицію Володимира Зеленського люструвати всіх політиків та чиновників, які керували державою впродовж останніх п'яти років, прокоментував радник президента із зовнішньополітичних питань Вадим Пристайко, інформує "5 канал".

Саме він – кандидат на посаду міністра закордонних справ у новому уряді, але дипломатичну кар'єру розпочав ще за президентства Леоніда Кравчука і працював заступником чільника МЗС Павла Клімкіна в 2014-2017 роках. Каже, таку ідею не підтримує, і Зеленський про це знає, але якщо все ж потрапить під люстрацію – готовий піти з посади.

"Я не підтримую люстрацію кожного з наступників щодо своїх попередників. Я все ж таки вважаю, що, наприклад, певна тяглість має зберігатися, інакше кожного разу ми будемо починати будувати все з початку. Разом із тим я усвідомлюю, чого хоче досягти президент. Його мрія – щоб зараз в уряді були нові люди, які не пам'ятають, як жилося при Радянському союзі. Ідея зрозуміла, особисто мені не подобається її реалізація, але подивимося, як воно буде розвиватися", – сказав Пристайко.

Як повідомляв 5.UA, Зеленський вніс до ВР законопроєкт про люстрацію топчиновників.

Нагадаємо, Володимир Зеленський призначив Андрія Богдана, який підпадає під люстрацію, головою Адміністрації Президента України (пізніше перейменовану в Офіс президента – ред.). Голова Громадської ради з питань люстрації при Мін'юсті Тетяна Козаченко заявила, що призначення Андрія Богдана головою АПУ порушує одразу два положення закону України "Про очищення влади". Не дивлячись на це, Богдан очолив відомство з 21 травня 2019 року і досі залишається на посаді.

Попередній матеріал
Закон не загрожує міжнародному миру і є особистою справою України – Франція на Радбезі ООН
Наступний матеріал
Кіберполіція грубо втручається у виборчий процес – заява "ЄС"
Loading...