Мокрі печатки опрацьовано на окружній дільниці в Харкові
Мокрі печатки опрацьовано на окружній дільниці в Харкові 5 канал

Понад 90% документів із мокрими печатками опрацьовано на окружній дільниці в Харкові

Читайте по-русски
У залі, де зачитують протоколи, наразі черга

У регіонах України окружні виборчі комісії продовжують отримувати оригінали протоколів із мокрими печатками. 169-та окружна виборча комісія у Харкові – одна з найбільших. Там аж 98 дільниць, передає "5 канал".

Першу комісію прийняли тут напередодні о 23-й годині. У залі, де зачитують протоколи, – наразі черга. Вже 10 комісій були відправлені на доопрацювання. Здебільшого за незначні помилки. Нині на дільниці опрацьовано понад 90% документів. Усю роботу планують завершити ближче до 15-ї години дня.

"Ми вже другий раз приїхали – у нас були деякі невеликі помилки, ми їх виправили і привезли. У написанні прізвищ. Роботи було дуже багато, тому що багато кандидатів, багато бюлетенів, багато рахувати. І треба точно порахувати", – зазначила заступниця голови дільничної комісії Ольга Мозгова.

"Якщо якісь помилки виникають, ми вказуємо дільничним комісіям і повертаємо їх на уточнений протокол. Даємо час на те, щоб вони виправили і приїхали з поміткою уточнення, і ми на своєму засіданні приймаємо цей протокол. У нас були уточнені проколи, це десь вісім виборчих дільниць. Чому уточнені – неуважність, втома людей", – відзвітував голова окружної виборчої комісії Роман Ломоносов.

Нагадаємо, у Центрвиборчкомі закінчили опрацьовувати електронні протоколи із закордонних дільниць на позачергових парламентських виборах в Україні. За результатами опрацювання 100% голосів, перемогу здобула партія "Європейська солідарність".

Попередній матеріал
Від виплат МВФ до під'їздів: тактика Зеленського і "Слуги народу" покладати відповідальність на когось тепер не працюватиме – Димов
Наступний матеріал
Сезон відпусток вплинув: "ОПОРА" відзвітувала про хід голосування
Loading...

У 119-му окрузі на Львівщині перемагає кандидат від "ЄС" – подробиці

Менше, ніж у 2014-му: в КВУ відзвітували про порушення під час волевиявлення

У Херсоні авто, яке перевозило виборчі бюлетені, потрапило у ДТП – фото, відео

ЦВК підрахувала 46% протоколів голосування у мажоритарних округах: хто перемагає – оновлюється

Результати паралельного підрахунку голосів ГМ "ОПОРА" на парламентських виборах – трансляція

Висновки КВУ щодо дня голосування 21 липня – відео