Звіт КВУ
Звіт КВУ 5 канал

Менше, ніж у 2014-му: в КВУ відзвітували про порушення під час волевиявлення

Читайте по-русски
За перебігом голосування стежили майже 2 тис. спостерігачів організації

Підсумки вчорашнього волевиявлення на позачергових виборах до парламенту озвучили в Комітеті виборців України, передає "5 канал".

Кажуть, цьогоріч зафіксували менше порушень, аніж на волевиявленні 2014 року. За перебігом голосування стежили майже 2 тис. спостерігачів організації. Серед найпоширеніших порушень, які зафіксували, – незаконна агітація, помилки членів виборчих дільниць та, зокрема, непрямий підкуп виборців.

"На думку нашої організації, підкуп залишається однією з ключових проблем на українських виборах. Ми зазначаємо, що в день голосування 21 липня фактів та масштабів підкупу було значно менше, ніж під час позачергових виборів 2014 року", – заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Як повідомляв 5.UA, позачергові вибори до Верховної Ради відбулися в Україні. Напередодні о 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, працювали вони до 20:00. Голосування відбувалося за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками було представлено 22 політичні партії. А в мажоритарних округах балотувалося понад три тисячі кандидатів.

Попередній матеріал
Результати паралельного підрахунку голосів ГМ "ОПОРА" на парламентських виборах – трансляція
Наступний матеріал
Ситуація в ООС: про що звітують у Міноборони – відео
Loading...