Ексрегіоналка Олена Бондаренко
Ексрегіоналка Олена Бондаренко glavcom.ua

Одіозна ексрегіоналка Бондаренко не потрапляє в Раду по мажоритарці

  Читайте по-русски
  Ексрегіоналку обійшли три інші кандидати

  У виборчому окрузі № 131 Миколаївської області на позачергових виборах до Верховної Ради ексрегіоналка Олена Бондаренко, яка висувалася від "Опозиційного блоку", посіла четверте місце, набравши 7,75% голосів. Про це свідчать дані ЦВК після обробки 100% протоколів. 

  Ексрегіоналку обійшли представник "Слуги народу" Артем Черноморов – за нього проголосували 42,84% виборців, та його найближчі суперники – самовисуванці Анатолій Гасюк і Владислав Невеселий, які набрали 10,48% і 7,99% відповідно.

  Довідка. Олена Бондаренко тривалий час була одним із ключових спікерів "Партії регіонів", голосувала за антидемократичні "диктаторські закони 16 січня". Бондаренко також відома українцям тим, що в ефірі російського пропагандистського каналу "Росія-24" на початку грудня 2017-го Революцію Гідності і саме мирну революцію назвала причиною всіх проблем України. Це, зокрема, зафіксовано і в українській Вікіпедії. Також, як зазначено у Вікіпедії, при намірі студентів перейменувати Донецький університет іменем Героя України та випускника цього вишу Василя Стуса, стала ініціатором антикампанії з найменування закладу іменем комуністичного лідера Володимира Дегтярьова.

  Як повідомляв 5.UA, на скандальному окрузі самовисуванець обійшов Пашинського і кандидата від "Слуги народу"

  Попередній матеріал
  Рекордна перерва: ОВК на Одещині перервали підрахунок голосів і відпочивали 18 годин
  Наступний матеріал
  Нові депутати Ради: хто зі спортсменів, зірок шоу-бізнесу та журналістів прийшов до влади
  Loading...