Олег Синютка
Олег Синютка eurosolidarity.org

Нардепи від "ЄС" ініціювали розслідування мільйонних зловживань міськради Львова під час ремонту вулиці Бандери – документ

Читайте по-русски
Синютка вважає витрати дуже великими, якщо порівняти з іншими інвестиціями

12 народних депутатів із фракції "Європейська солідарність" підписали звернення до Львівського міського голови Андрія Садового з вимогою надати інформацію та копії документів щодо проведення ремонтних робіт на вулиці Степана Бандери у Львові.

Звернення оприлюднив народний депутат України, кандидат на посаду львівського міського голови Олег Синютка під час пресконференції, що відбулася 21 жовтня у пресклубі "Львів".

"Сам факт того, що міська влада Львова нарешті взялася вирішувати проблемні питання інфраструктури міста не можна не відмітити", – мовиться у зверненні, – "проте прикро, що такі дії вживаються в останні місяці роботи напередодні місцевих виборів без врахування інтересів мешканців міста та їхньої думки. Очевидно, що в таких умовах навряд чи це можна вважати справжньою турботою про місто та його мешканців, а не Вашим передвиборчим піаром як чинного очільника міста".

Звернення підписали народні депутати від "ЄС" Олег Синютка, Руслан Князевич, Артур Герасимов, Степан Кубів, Микола Княжицький, Максим Саврасов, Ніна Южаніна, Марія Іонова, Вікторія Сюмар, Ірина Геращенко, Ірина Фріз, Олексій Гончаренко.

документ
документeurosolidarity.org

Олег Синютка звернув увагу на переписування кошторисів, відтермінування початку ремонтних робіт та ймовірність масштабних зловживань, які можуть дорівнювати майже 100 мільйонам гривень. Він нагадав, що відкритий тендер на розробку проєктно-кошторисної документації із реконструкції вулиці Бандери оголошено 12 лютого 2019 року.

документ
документeurosolidarity.org

"У бюджеті міста на 2020 рік на ремонт вулиці Бандери передбачено 112 мільйонів гривень, тобто 3,3 мільйона євро (за курсом на кінець минулого року). На цій основі 26 грудня 2019 року мер Садовий заявив, що міська влада планує ремонт вулиці Бандери – "орієнтовно у квітні і завершити їх до кінця вересня".  Але міська влада два рази збрехала: перший про терміни і другий про вартість ремонтних робіт. У початковий договір на розробку проєктно-кошторисної документації чотири рази вносилися зміни", – сказав народний депутат.

Він вважає витрати дуже великими, якщо порівняти з іншими інвестиціями. Підрядник має відремонтувати 1 км 50 м вулиці за понад 209 млн гривень (за сьогоднішнім курсом – 6 мільйонів 400 тисяч євро).

"У 2011 році в рамках співпраці міста з ЄБРР реконструювали вул. Коновальця – Мельника –Чупринки, які є суміжними з вулицею Бандери. Було виконано весь комплекс робіт, разом із заміною інженерних комунікацій, заміною трамвайних шляхів, дорожнього покриття, ремонтом тротуарів. Відремонтовано відрізок 1400 метрів, вартість робіт склала 4,5 мільйона євро, отже за один кілометр – 3,2 мільйона євро (за тодішнім курсом)", – пригадав народний депутат.

Синютка зауважив, що ця сума була удвічі меншою від тої, яка сьогодні має бути витрачена ремонт вулиці Бандери.

"Це ілюстрація одної з ключових проблем способу управління містом Андрієм Садовим і його групою. Непрозорі методи, корупція та зловживання, які прикриваються піаром. Але для того, щоб Львів міг розвиватися, ми маємо викорінити корупцію з управління містом. На Львів треба працювати, а не красти!" – зауважив народний депутат.

Синютка також додав, що справа реконструкції вулиці Бандери промовисто показує, що "Самопоміч" у Львові, – це не політична партія, яка дбає про інтерес міста та його мешканців. Насправді "Самопоміч" – це бізнесова група згуртована довкола Садового. Зайнята винятково власними інтересами, піклуванням про добробут "своїх" та реалізацією корупційних схем.

Попередній матеріал
Digital Pharma Day: будьте на чолі digital-трансформації фармацевтичної індустрії
Наступний матеріал
"Червона" зона не може бути підставою для скасування місцевих виборів – ЦВК
Loading...
Розслідування зловживань на вулиці Бандери – трансляція

Розслідування зловживань на вулиці Бандери – трансляція

Зеленський взяв під контроль місцеву владу Львівщини, інакше в нього немає шансів – Порошенко

Зеленський взяв під контроль місцеву владу Львівщини, інакше в нього немає шансів – Порошенко

"ЄС" лідирує у Львові, "Слуга народу" не проходить – соцопитування

"ЄС" лідирує у Львові, "Слуга народу" не проходить – соцопитування

Спецефір: ток-шоу "Говорить Великий Львів"

Спецефір: ток-шоу "Говорить Великий Львів"

Сім місяців пандемії: кількість хворих росте, а влада займається "схемами" – Синютка

Сім місяців пандемії: кількість хворих росте, а влада займається "схемами" – Синютка

"Ремонт вул. Бандери – це "Потьомкінська дєрєвня" Садового" – Олег Синютка звернувся до правоохоронців

"Ремонт вул. Бандери – це "Потьомкінська дєрєвня" Садового" – Олег Синютка звернувся до правоохоронців