Львів
Львів Львівська міська рада

"ЄС" лідирує у Львові, "Слуга народу" не проходить – соцопитування

Читайте по-русски
До другого туру виходять Олег Синютка та чинний міський голова Андрій Садовий

Партія "Європейська солідарність" є лідером на місцевих виборах у Львові – і до міської, і до обласної ради. Про це свідчать результати соціологічного опитування компанії "SOCIS".

Натомість владна партія "Слуга народу" за даними опитування – не потрапляє ані до міськради, ані до облради.

Якби вибори відбулися найближчої неділі, серед тих, хто визначився і піде голосувати, на виборах до Львівської обласної ради за "Європейську солідарність" готові голосувати 37,2% виборців. "Самопоміч" має 20,9% голосів, "Голос" – 7,2%, "ВАРТА" – 5,9%, "Свобода" – 5,2%.

"Батьківщина" отримала би 4,6%, партія "Слуга народу" – 4,4%, інші політичні сили – менш як 3%.

На виборах вже до Львівської міської ради за "Європейську солідарність" серед тих, хто визначився і піде на вибори, готові проголосувати 31,7%, за "Самопоміч" – 25,9%, "Свобода" має 7,2%, "Голос" – 6,8%, "ВАРТА" – 5,5%.

Партія "Батьківщина" – 4,1%, партія "Слуга народу" – 3,8%, інші – менш як 3%.

На виборах міського голови лідирують Андрій Садовий із 39% ("Самопоміч" та Олег Синютка із 30,8% ("Європейська солідарність"), які з великою ймовірністю виходять до другого туру.

Руслан Кошулинський ("Об’єднання "Свобода") набирає 11,9%, а Ігор Зінкевич ("ВАРТА") – 5,5%, Ярослав Рущишин ("Голос") – 3,1%, Тарас Кльофа ("Слуга народу") – 2%.

Крім того, 71% мешканців Львівщини вважають, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямку, і лише 16,7% вважають, що все йде правильно. 74,4% називають ситуацію в країні напруженою, вибухонебезпечною – ще 13,8%. Стабільною її назвали лише 8,4% опитаних.

Дослідження проводилось протягом 6-11 жовтня 2020 року в усіх адміністративно-територіальних районах міста та в населених пунктах, які входять до Львівської міської ради. Результати репрезентують доросле населення Львова за такими показниками як вік (старші 18 років), стать, а також поділ на райони. Загалом було опитано 2 тис. респондентів. Статистична похибка не перевищує 2,3%.

Дивіться також вересневе дослідження: У Львові за "ЄС" готові голосувати 36%, у "Слуги" проблеми.

Попередній матеріал
Українські бійці збили безпілотник окупантів, який перетнув лінію розмежування
Наступний матеріал
У Чернівцях через аварію на водогоні десятки вулиць залишилися без води на 2 дні
Loading...