Олег Синютка
Олег Синютка відкриті джерела

"Ремонт вул. Бандери – це "Потьомкінська дєрєвня" Садового" – Олег Синютка звернувся до правоохоронців

Читайте по-русски
Синютка нагадав: наприкінці 2019 р. Садовий заявляв, що роботи триватимуть 5-6 місяців, натомість сьогодні їх заплановано на 9 місяців

Народний депутат, кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка звернувся до правоохоронних органів з вимогою втрутитися в ситуацію щодо імовірної корупції при реконструкції вулиць у Львові. Відповідну заяву він озвучив під час прес-конференції "Ремонт вулиці Бандери: закорковане місто та де закопана "доля".

Синютка запросив журналістів, щоб звернути увагу на безлад, наругу над львів’янами і корупцію під час ремонтів доріг, які проводить чинна львівська влада.

Він розповів про історію проєкту ремонту вул. Бандери. Та наголосив, що міська влада два рази збрехала: перший – про терміни і другий – про вартість ремонтних робіт.

"Остаточно роботи з ремонту вул. Бандери виконуватиме ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" за понад 209 млн грн, 6 млн 400 тисяч євро. Підрядник має відремонтувати всю частину вулиці протяжністю 1 км 50 м. Вартість дуже висока", – зазначив народний депутат.

Він пригадав, що 2011 р. в рамках співпраці міста з Європейським банком реконструкції та розвитку капітально реконструювали вулиці Коновальця – Мельника – Чупринки, які є суміжними з вулицею Бандери.

"Було виконано весь комплекс робіт, з заміною інженерних комунікацій, заміною трамвайних шляхів, заміною дорожнього покриття, ремонтом тротуарів на відрізку 1400 м. Вартість робіт становила 4,5 млн євро. Отже, за один кілометр – 3,2 млн євро. Тобто вдвічі дешевше, ніж планується витратити на ремонт вулиці Бандери", – наголосив Синютка.

Олег Синютка
Олег Синюткавідкриті джерела

"З 2011 р. курс гривні впав майже втричі, натомість собівартість дорожніх робіт в євро по суті не змінилася. Тому потрібно поставити запитання: в чому причина різкого збільшення коштів ремонту? Де тут закопана і чия "доля"?" – запитує він.

Синютка також нагадав: наприкінці минулого року Садовий заявляв, що роботи триватимуть 5-6 місяців, натомість сьогодні їх заплановано на 9 місяців. Але не відомо, чи цей термін буде дотримано. Тому народний депутат закликав негайно розвязати проблему.

"Зі свого боку, як народний депутат України я звертаюся до правоохоронних органів з вимогою втрутитися в цю ситуацію, яка безпосередньо впливає на життя міста, його економіку, на безпеку і здоров’я львів’ян. Прокуратура має вивчити процес прийняття рішень міською владою на всіх її етапах", – зазначив кандидат на посаду голови Львівської ОТГ.

Він запевнив, що після після приходу до влади гарантує максимальне сприяння правоохоронним органам у виявленні правди.

Попередній матеріал
Макрон пояснив, чому Лукашенка немає в санкційному списку Євросоюзу
Наступний матеріал
У Дніпрі попрощалися з військовим, який загинув під час гасіння пожеж на Луганщині на початку вересня
Loading...