Олег Синютка
Олег Синютка 5 канал

"Ви не капустою призначаєте людей торгувати": Синютка розкритикував владу за призначення Фокіна в ТКГ

Читайте по-русски
Влада провела експеримент над громадською думкою, щоб перевірити, чи сприйме суспільство скандальні заяви Фокіна, вважає нардеп

У ситуації зі скандальними заявами ексзаступника голови української делегації в ТКГ основна проблема полягає не в самому Фокіні, а в діях усієї української влади, вважає народний депутат від "Європейської солідарності" Олег Синютка. Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

За словами Синютки, влада провела експеримент над громадською думкою, щоб перевірити, чи сприйме суспільство особу, яка заявляла, що війна на сході і початок російської агресії почався через українську мову.

"Саме такою була заява пана Фокіна. І так довго тягнули, щоб виміряти градус напруги суспільства. Влада хотіла зрозуміти, чи готові люди терпіти таку наругу. Я переконаний, що сьогодні влада зрозуміла, що далі може бути вибух, і Фокіна забрали. Фокіна забрали, але влада, яка його ставила, залишилась", – сказав нардеп.

"Друзі, ви не капустою на ринку призначаєте людей торгувати. Ви репрезентуєте Україну в дуже складних переговорах, де проти нас є дуже серйозний суперник, який сьогодні не має бар'єрів та кордонів, який знищив уже тисячі українців. Так з країною жартувати не можна, так до країни ставитися не можна", – вважає Синютка.

"І тому я ще раз кажу – річ не в Фокіні, тому що він уже давно залишився дуже далеко на шпальтах історії. Питання до сьогоднішньої влади: хто і кого зараз призначатиме репрезентувати Україну? Чи буде це людина, яка справді стоїть на стороні України? Чи буде це людина, яка дійсно відстоюватиме українські інтереси? Ось ці питання ми повинні ставити після відставки Фокіна", – підсумував нардеп.

Нагадаємо, раніше заступник голови української делегації в Тристоронній контактній групі Вітольд Фокін назвав російських найманців "повстанцями" і запропонував призначити на нині окупованих територіях міжнародний тимчасовий уряд для проведення там місцевих виборів. Згодом Фокін вибачився за те, що назвав бойовиків на Донбасі "повстанцями".

Зрештою Вітольда Фокіна вивели зі складу української делегації в ТКГ щодо Донбасу.

Попередній матеріал
Війна за Нагірний Карабах: яка ситуація в Азербайджані і що кажуть місцеві
Наступний матеріал
Трамп vs Байден: як у США реагують на перші дебати кандидатів у президенти – включення
Loading...