презентація передвиборчої програми Синютки
презентація передвиборчої програми Синютки eurosolidarity.org

"Львів має стати містом для львів’ян" – Олег Синютка

Читайте по-русски
На думку Олега Синютки, негайного вирішення потребують проблеми у трьох сферах: економіки, транспорту і благоустрою міста

26 вересня на Високому Замку у Львові народний депутат України Олег Синютка презентував передвиборну програму, як кандидат від "Європейської Солідарності" на посаду Львівського міського голови.

"Відновимо історичну роль Львова, як мегаполісу Західної України й одного з центрів усієї Центрально-Східної Європи", – зазначив Олег Синютка та наголосив на тому, що лише забезпечивши нагальні потреби мешканців міста, можна реалізувати грандіозні плани.

"Львів має стати містом для львів’ян – націленим на забезпечення потреб його мешканців, зручним і комфортним, з вирішеними проблемами в транспорті, соціальній сфері та благоустрої", –  сказав у своєму виступі кандидат.

На думку Олега Синютки, негайного вирішення потребують проблеми у трьох сферах: економіки, транспорту і благоустрою міста.

презентація передвиборчої програми Синютки
презентація передвиборчої програми Синютки eurosolidarity.org

Програма представлена кандидатом, передбачає створення індустріальних парків,  виробничих площ, і робочих місць, підтримку малого та середнього бізнесу.

А найголовніше – новий Генеральний план міста – з розвитком мікрорайонів, доступною медициною, дитячими садочками і школами, громадськими та спортивними просторами, розширенням зелених зон, низькоповерховою забудовою невисокої щільності.

Щоб вирішити проблему заторів на дорогах Синютка обіцяє побудувати підземні паркінги і нові дорожні розв’язки

презентація передвиборчої програми Синютки
презентація передвиборчої програми Синютки eurosolidarity.org

.

"У всіх районах міста існують проблеми з ліфтами, освітленням, тепломагістралями, котельнями, водопостачанням. Їх не вирішують роками й окремі будинки є в аварійному стані. Негайно потрібно змінити ситуацію, коли зростає кількість незаконних забудов і не вирішуються проблеми міської комунальної інфраструктури", – сказав Синютка.

Загалом програма кандидата від "Європейської Солідарності" Олега Синютки складається з 5 стратегічних завдань:

  • зробити Львів науковим та освітнім центром,
  • осередком інноваційної економіки,
  • центром міжнародного туризму,
  • культурною столицею України,
  • а головне – містом для Львів’ян!

"До Львівської ОТГ приєднано нові території, а Львівський район нараховує більш ніж 115 тисяч мешканців. Щоб розвиватися, маємо думати масштабно", – закликав кандидат.

презентація передвиборчої програми Синютки
презентація передвиборчої програми Синютки eurosolidarity.org

«Першим завданням міської влади, яку львів’яни оберуть 25 жовтня 2020 року, буде протидія кризі в економіці, захист львів’ян від пошесті та недопущення того, щоб містом почали керувати Зеленський, його "слуги" та їхні союзники", – підсумував Олег Синютка.

Під час презентації програми "Настав час Львова" виступили представники команди "Європейської Солідарності": науковець Дзвіна Калинець-Мамчур, підприємець Ростислав Пшемінський, лідер списку партії до Львівської обласної ради на Львівщині Ірина Гримак, науковець, діяч культури Ірина Киянка та Голова  Українського Лікарського товариства у Львові Олег Дуда.

Попередній матеріал
У ДБР назвали основні версії аварії військового літака на Харковщині – подробиці
Наступний матеріал
Зупиняв українські танки на Донбасі: голова Донецької ОДА нагородив грамотою одного з активних учасників проросійських мітингів у 2014 році
Loading...

Синютка розповів, чому Садовий програв битву зі "львівським сміттям"

Нардеп Синютка пояснив, чому Україні більше пасує президентська республіка – "Гончаренко рулить"

Синютка про обрання запобіжного заходу Порошенку: прокурори розуміли, що їхні слова – це юридичне безглуздя

Як далеко готова піти влада, переслідуючи опозицію – "ІнфоВечір"

Ненависть і особиста образа затьмарила здоровий глузд Зеленського – Синютка

Як свідчив Порошенко, чим закінчиться справа Стерненка та чи є політичне майбутнє у Вакарчука – "ІнфоВечір"