Браконьєри напали на співробітників нацпарку "Тузловські лимани"
Браконьєри напали на співробітників нацпарку "Тузловські лимани" Ivan Rusev

На Одещині браконьєри напали на співробітників нацпарку "Тузловські лимани"

Читайте по-русски
40 чоловіків, переодягнених в однострої прикордонників — пробралися на територію, побили охоронців, а також інших працівників парку

Прикордонники припинили конфлікт між представниками нацпарку "Тузловські лимани" та риболовецького кооперативу. Інформацію підтвердили у прес-службі відомства. "5 каналу" речник ДПСУ Андрій Демченко зауважив, що інцидент стався не на території національного парку.

Конфлікт між керівництвом парку та кооперативом триває від 2015 року. На доказ цього є і відповідні рішення суду. А усі закиди, щодо сприяння браконьєрам з боку ДПСУ — прикордонники відкидають. Наголошують, що не раз спільно з представниками нацпарку затримували зловмисників.

Нині ж у мережі з'явилася інформація про черговий конфлікт. Голова дослідницького департаменту нацпарку "Тузловські лимани" Іван Русєв у Facebook оприлюднив дані щодо нападу браконьєрів на їхніх співробітників.

За його словами, близько 11-ї вечора 40 чоловіків, які були переодягненими в однострої прикордонників — пробралися на територію, побили охоронців, а також інших працівників парку. Зловмисники були озброєні. Вони вирвали з рук фото- та відеокамери у тих, хто намагався зафіксувати інцидент. Співробітники парку поїхали до лікарні, щоби зняти побої.

У повідомленні йдеться, що браконьєри мали намір виловити у національному природному парку кефаль – рибу, яка водиться у Чорному та Азовському морях і є цінним промисловим видом.

"Між керівництвом парку і кооперативом триває конфлікт ще від 2015 року, про що є відповідні рішення суду. Хочу спростувати інформацію про співробітників ДПСУ, про покривання браконьєрської діяльності. І напередодні були випадки, коли прикордонники і представники нацпарку разом не раз затримували браконьєрів. Щодо дій прикордонних нарядів, то жодних претензій до ДПСУ — ні на місці, ні у поліції – не було", – зауважив Демченко.

Попередній матеріал
Час.Підсумки тижня з Анною Мірошниченко – відео
Наступний матеріал
"Небофест": на території маєтку Терещенків влаштували перший фестиваль надлегких моторних літаків
Loading...