5 канал

Коли товар на полиці задавнився на 4 місяці: "5 канал" взяв участь у рейді супермаркетом Львова

Активісти завітали до одного з найбільших супермаркетів міста – протермінованих товарів у візку назбиралося на 3 тис. грн

Велика ревізія – активісти з незалежної спілки споживачів України влаштували інспекцію в одному зі львівських супермаркетів. Під час перевірки у торговельний візок назбирали непридатних для вживання харчів на суму майже 3 тис. грн. У рейді побувала і кореспондент "5 каналу".

Активісти завітали до одного з найбільших супермаркетів міста. Інспекцію почали з відділу солодощів. І одразу натрапили на несвіжі смаколики: "Якість дуже сумнівна. Кінцевий термін реалізації цієї продукції – 31.05.17. Це травень, травень! А як ви пам'ятаєте, сьогодні вересень". Непридатний до вживання товар виявили і в інших відділах супермаркету.

Ціна продуктів у набраному візку – приблизно 3 тис грн. Тут крупи, м'ясо, копченості, солодощі та соління. Але потраплять вони не у холодильник споживача, а на смітник – їхній термін придатності закінчився давно. Покупці запевняють, інколи купують задавнені товари, проте не через особисту неуважність. "Може бути навіть свіжий товар перепакований. І попадаєш тоді. Не від того навіть, що я не подивився на дату. Дата буде свіжа, а товар буде протермінований", – каже покупець Валерій Єрьомєнко.

Активісти з незалежної спілки споживачів України зазвичай інспектують торговельні центри у різних містах. Цього разу завітали до Львова. "Як ми побачили, сьогодні бренд не має ніякого значення, ціна товару не має ніякого значення. Продукція може бути протермінована або небезпечна для вашого здоров'я. Це нехватка персоналу, а професійність персоналу дуже сумлінна", – підкреслює виконавчий директор незалежної Спілки споживачів України Максим Несміянов.

А як зазначає директор торгівельного центру супермаркету Ірина Олійник: "Якщо на зміні співробітник, який має завдання і він додому не піде, поки він його не зробить, і відповідно ставиться з розумінням до цієї справи. А є співробітник, який прийде на роботу, відробив 8 годин, зарплату отримав і все. Проблема не в кількості кадрів, а в якості".

Цілий візок протермінованих виробів інспектори передали на утилізацію. І пообіцяли: пізніше неодмінно перевірять – чи знищили непридатні харчі.

Марта Шикула, Євген Радіон, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

Вареники та бісквіти: що побачив Полторак на кухні для військових – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": експерт-міжнародник, редактор "Ділової столиці" Олексій Кафтан в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
Справа розстрілів Майдану: син загиблого провів власне розслідування і зібрав докази
Loading...

На Львівщині розпочалася активна фаза Rapid Trident–2017: що вразило закордонних гостей – відео

Гул моторів і звук лопатей гелікоптера: Навчання Rapid Trident–2017 на Львівщині набирає обертів – фоторепортаж

Сотні правоохоронців, "Міша, їдь додому" та нові трактування прориву: як Саакашвілі в суд ходив

Мрія справжніх шанувальників пива: у Чехії створили "Розумну пивоварню"

Розгляд справи Саакашвілі: чому до суду прийшли майже 100 поліцейських та прикордонників

Найпотужніший у Східній Європі: Полторак відкрив Центр імітаційного моделювання бойових дій на Львівщині