5 канал

На фермерських продуктах: У Кривому Розі відкрили безкоштовну їдальню для охочих

Прийти на смачний обід сюди можуть усі, хто цього потребує - учасники бойових дій, переселенці, родини загиблих і сироти

У Кривому Розі розпочала свою роботу безплатна їдальня при Координаційному центрі допомоги бійцям АТО. Охочі можуть там харчуватися, замовляючи їжу, яка є в меню,  - передає кореспондент "5 каналу". 

В їдальні кажуть, що карту страв поповнюватимуть з урахуванням побажань відвідувачів. Продукти надаватимуть близько 20 фермерів Криворізького району та місцева влада.

"Така соціальна програма для всіх наших незахищених соціальних верств населення. Це – учасники бойових дій, переселенці, родини загиблих і сироти, які можуть прийти сюди, і завжди з’їсти тарілку борщу. Це наш спільний проект із Криворізькою райрадою, фермерами, які будуть допомагати продуктами", - розповіла голова координаційного центру учасників АТО та членів їхніх родин Вікторія Самойленко.

"Криворізький район допомагатиме продуктами харчування, овочами, фруктами - все, що зможемо завозити для наших хлопців, для воїнів АТО, для всіх, хто цього потребує", - зазначає радник голови Криворізької райради Сергій Терентьєв.

Водночас, у місті планують відкрити піцерію – аналог відомої "Піци Ветерано", де працюватимуть військовослужбовці, які боронили схід країни від російської агресії.

Попередній матеріал
В Інституті нацмови розповіли, хто дав вказівку замалювати графіті у Києві
Наступний матеріал
Смертельна ДТП у Харкові: п'яний патрульний зніс електроопору
Loading...