Мрія справжніх шанувальників пива: у Чехії створили "Розумну пивоварню"

5 канал

Ідея створити портативну броварню зародилася у чеських винахідників під час перебування в Камбоджі, коли вони саме відпочивали на пляжі й хотіли втамувати спрагу

Мрія справжніх шанувальників пива – здійснилася. У Чехії створили перевізну броварню. Відтепер насолоджуватися улюбленим напоєм власного виробництва можна щодня. Детальніше про цей апарат – у сюжеті.

Ідея створити портативну броварню зародилася у чеських винахідників під час перебування в Камбоджі. Вони саме відпочивали на пляжі й хотіли втамувати спрагу. Поруч не було жодного магазина з пивом. Тоді чоловіки вирішили – потрібен апарат, який забезпечить їх улюбленим напоєм будь-де й будь-коли. Так виникла "Розумна пивоварня".

"Ми хотіли створити броварню, яка була б мобільною, простою в користуванні та не займала багато місця. Я вважаю, нам це вдалось. Цей апарат можна розмістити де завгодно. Головне, щоб поверхня була твердою. І, звісно ж, потрібен доступ до води та електрики", – розповідає директор місцевої компанії директор місцевої компанії Павел Поживіл.

Незважаючи на невисоку потужність, переносна броварня може виготовити до 8 тис. літрів пива на місяць. Коштує такий апарат $124 тис. "Окрім самої броварні, ми також забезпечуємо покупців усіма необхідними інгредієнтами та послугами майстрів. Коли механізм вже встановлений, наші експерти-пивовари приходять до клієнта та допомагають запустити процес пивоваріння", – пояснює Поживіл.

Портативні броварні вже випробували місцеві гурмани. Власники апарату переконують, що пивоваром може стати кожен, кому це заняття до душі. Головне – віднайти смачний рецепт напою та чітко дотримуватись усіх правил. "Ця переносна броварня дійсно допомагає розпочати виробництво власного домашнього пива. А його смак – дуже відрізняється від магазинного. Пивоварня легко і зрозуміло оснащена, тож ви можете створювати напої залежно від ваших вподобань", – каже власник пивоварні Віт Спаціл.

Згодом нові портативні броварні зможуть придбати в Росії, Таїланді і Танзанії. Однак виробники сподіваються, що незабаром їх винахід приверне увагу поціновувачів пива з усього світу.

Христина Катарина, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ