Американські військові подарували Краковецькому інтернату міні-ферму
Американські військові подарували Краковецькому інтернату міні-ферму 5 канал

Американські військові подарували дітям Краковецького інтернату справжню міні-ферму

Читайте по-русски
Відвідувати інтернат для військовослужбовців ЗС США на Львівщині за 2 роки служби вже стало доброю традицією

Кози, гуси, вівці та кури стали новими друзями вихованців Краковецького інтернату на Львівщині. Міні-ферму дітям подарували американські військовослужбовці. Керівники спеціалізованого навчального закладу кажуть, що тваринне господарство – не лише засіб соціалізації дітей, а й зоотерапія.

Вихованець інтернату Андрій Дутчак зголосився доглядати за двома овечками та бараном: "Треба взяти всипати овес, занести, поставити їм в клітку. Вони будуть їсти".

А до курочок поспішає Максим Цидуляк. Хлопець уміло бере в руки птаха та розповідає, як правильно за ним доглядати: "Файно, не бити їх, файно поводитися. Заганяти палкою і все. Бавитися, доглядати їх, і яйця будуть. Їсти на кухні".

Допомагає хлопчикам ще одна вихованка інтернату – Сніжана. З десяток кіз, гусей, овець та курей подарували інтернату американські військові, які тимчасово базуються на військовому полігоні Львівщини. Придбали тварин у місцевих фермерів.

"Це навчить, їх як доглядати за тваринами. Наприклад, як збирати курячі яйця", – каже військовослужбовець ЗС США Джон Брайн.

У Краковецькому навчально-реабілітаційному центрі – півсотні дітей, які потребують особливого підходу. Керівники інтернату кажуть: для таких дітей фермерство – не лише зоотерапія, а й соціалізація.

"Не кожна дитина піде навчатися далі, є такі, що залишаюся вдома. І вони не можуть себе реалізувати, не можуть себе віднайти. Тому, доглядаючи за тваринками, вони знають, що це можна самому з'їсти ту твариночку, яйця з'їсти, можна реалізували продукт і жити далі. Це для них важливо, як навчитися жити далі, коли ми закінчимо цей заклад", – наголошує директор навчально-реабілітаційного центру Наталя Франків.

Вихователі також привчають дітей вирощувати городину.

Відвідувати місцевий інтернат для військовослужбовців ЗС США за 2 роки служби вже стало доброю традицією. Сюди армійці приїжджають щотижня. Окрім міні-ферми, дітям привезли побутові товари, речі особистої гігієни та солодощі.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львівська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Світлодарка, ротація, загострення: передову захлеснула чергова хвиля агресії від ворога
Наступний матеріал
Якими будуть масштаби депутатських "міграцій" і хто ввійде в команду Зеленського – "БлогПост"
Loading...

Довкола харківського дитбудинку зчинився скандал: журналісти перевірили сиротинець

Із дитячого спецбудинку в Києві утекли семеро вихованців

Діти з дитбудинку не можуть жити з прийомними батьками через чиновницьку байдужість: як вплинули журналісти

"Інтернати – це страшний пам'ятник "совку": як батько 36-ти дітей на власному прикладі допомагає людям з усиновленням

Прес-конференція на тему "Усиновлення – це любов назавжди" – відео

Розумне споживання і благодійність: куди кияни дівають непотрібні речі та книжки