5 канал

Київській малечі з сиротинців і малозабезпечених сімей влаштували свято в КМДА

Поки дітлахів розважали професійні аніматори – для дітей готували подарунки від волонтерів – цукерки, фрукти, печиво та іграшки

Традиційні новорічні вистави у столичній адміністрації влаштували для дітей з прийомних сімей, сиротинців, малозабезпечених та багатодітних родин. Соціальні служби опікуються кількома тисячами знедолених дітлахів та намагаються створити для них новорічну казку з подарунками.

Олена Мартиченко разом із сином не може натішитися – дитина в захваті.

"Захотіли прийти, сказали – ми прийдемо. Головне, щоб дітям було весело й цікаво. Все круто. Всі молодці, самі все роблять, самі придумали", – ділиться киянка.

Є й ті, хто ще соромиться брати участь у розвагах. Утім, пильно спостерігає за дійством. Анастасія Панкришева вмовляє маленьку Кіру долучитися до новорічних героїв.

Поки малечу розважають професійні аніматори – для дітей готують подарунки від волонтерів – цукерки, фрукти, печиво та іграшки. Зокрема, у пакунки складають і харчі: крупи та консерви, щоби не псувалися. Понад чотири сотні подарунків добродії планують розподілити між дітьми.

"Різні категорії соціально незахищених верств населення. Ми з волонтерами кожен рік радуємо цими прекрасними подарунками, в яких тепло та доброта наших мешканців", – пояснює представник благодійного фонду Олександр Гоцуляк.

До організації свята долучилися і співробітники Міжнародної антинаркотичної асоціації. Пояснюють – тут перебувають діти з сімей, де є насильство, алко- чи наркозалежність.

"Людям, які прийшли на це свято, дуже потрібна якась казка. Якась казка в житті, і ми трошки допомагаємо подарувати цю казку. Саме усмішками, цими костюмами", – зазначає представник Міжнародної антинаркотичної асоціації Валерій Воронцов.

Утім, організатори дійства нарікають – багатьох дітей немає на обліку і їх неможливо запросити на виставу. Кажуть, родини здебільшого не звертаються по допомогу до соціальних центрів.

"Ми запросили близько 200 родин. Це сім'ями вони приходять. Хто могли би, можливо, і обійтися без нашої допомоги – звертаються. А ті, кому справді ця допомога потрібна – вони, на жаль, не усвідомлюють. І тут велика роль сусідів, батьків, знайомих, якихось родичів, які можуть порадити", – пояснює директорка Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ярослава Колобова.

Сьогоднішня вистава для дітей у мерії – не остання до Нового року. Організатори планують відвідати столичні сиротинці та кілька спеціалізованих навчальних закладів.

Валерія Павленко, Анна Несевра, "5 канал"

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі": ексклюзивне інтерв'ю з Євстратієм Зорею – відео
Наступний матеріал
В екопарку Харкова нові мешканці: чим особливі мініатюрні Оззі та Блюбель
Loading...

За тиждень в Києві до лікарень із кором шпиталізували десятки дітей – КМДА

Міксована ялинка та святкові локації: Київ почав готуватися до Нового року

Незважаючи на слова Трампа, дитина все ще вірить у Санту

Справжнє святкове диво: у США чоловік випадково знайшов листа мексиканської дівчинки до Санти і завітав до неї в гості

Головну ялинку Маріуполя прикрасили корабликами з іменами полонених моряків та побажаннями

Пишний сніг та спалення Ірода: як Різдво за Григоріанським календарем у Пирогові святкували – сюжет