Кір, лікарня
Кір, лікарня 5 канал

За тиждень в Києві до лікарень із кором шпиталізували десятки дітей – КМДА

  Кір легко передається від людини до людини і спершу проявляється як звичайна застуда

  Протягом листопада в столиці зафіксували понад 250 випадків захворювання на кір, з яких 141 – серед дітей. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я  КМДА Валентина Гінзбург, передає прес-служба відомства.

  Лише за останні два тижні в Києві шпиталізували 60 дітей із діагнозом кір. Загалом від початку року кількість хворих на цю недугу в столиці перевалила за 2600 осіб, з яких тисяча – діти.

  "Наразі в Київський міській дитячий клінічній інфекційній лікарні з діагнозом кір перебуває 22 дитини. На щастя, зараз їхньому стану нічого не загрожує. Але замисліться – майже всі вони (понад 90%) не були вакциновані!" – наголосила Гінзбург.

  Водночас вона нагадала: на сьогодні єдиним надійним захистом від кору є вакцинація.

  У КМДА тим часом додають: кір легко передається від людини до людини. Спочатку хворий відчуває ознаки звичайної застуди – нежить, температуру, кашель, а десь за тиждень з’являється висип (спочатку на голові, далі – на верхній та нижній частинах тулуба).

  "Таким чином, будь-які симптоми нездоров’я, які можуть вам здаватися такими, що не варті уваги – привід проконсультуватися із лікарем. Особливо, якщо йдеться про дитину! Вчасно поставлений діагноз захистить від ускладнень вас та вбереже від ризику захворіти оточуючих", – повідомила директор Департаменту охорони здоров'я КМДА.

  Попередній матеріал
  Російськомовні пісні та фільми заборонили вже у 3-х областях України
  Наступний матеріал
  Нардепи вимагають від Тимошенко публічних пояснень щодо її зловживань за роки в політиці
  Loading...