Епідемія, захворювання, діти, кір
Епідемія, захворювання, діти, кір 5 канал

Різкий стрибок: за тиждень в Україні на кір захворіло понад 2,3 тис. осіб

  Загалом від початку року в Україні на кір захворіло більш як 40 тисяч осіб

  За 48-й тиждень в Україні на кір захворіло майже 2,4 тисячі осіб (2 384), з яких 1603 – діти. Про це повідомляє Центр громадського здоров'я на сторінці у Facebook.

  Зауважимо, що попереднього тижня на недугу захворіли на 11,5% менше українців. Тобто фіксується тенденція до зростання захворюваності на кір.

  Загалом від початку року в Україні на кір захворіло 44,3 тис. людей, з яких майже 28 тис. – діти. Найбільше хворіють у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Одеській областях та Києві. Крім того, від початку року від ускладнень кору померли 15 людей (4 дорослих та 11 дітей).

  "Найчастіше хворіють діти 5-9 років, які не отримали другої дози КПК вчасно, через що в них не сформувався імунітет до хвороби… Ризик захворіти збільшується і через спільне перебування дітей у школах та дитячих садках. Тому дуже важливо, щоб діти були вчасно щеплені за календарем", – пояснюють у Центрі громадського здоров'я.

  Там наголошують: "Щеплення – єдиний надійний спосіб захисту від кору, навіть якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності".

  Вакцинуватися за календарем і надолужити пропущені щеплення безкоштовно можуть всі діти до 18 років, а також дорослі з груп ризику – військові, учасники ООС, студенти, освітяни і медики.

  Попередній матеріал
  В Одесі перевірять економічні схеми через високий рівень криміналу – Аваков
  Наступний матеріал
  Слідом за пенсіями: в "Укрпошті" пригрозили припинити доставку платіжок за газ
  Loading...