Укрпошта
Укрпошта відкриті джерела

Слідом за пенсіями: в "Укрпошті" пригрозили припинити доставку платіжок за газ

  Гендиректор компанії запевняє, що облгази свавільно відключають опалення регіональним поштовим відділенням

  "Укрпошта" може припинити доставку рахунків та збір платіжок за газ у відповідь на припинення газопостачання в низці регіональних поштових відділень. Про таке заявив генеральний директор компанії Ігор Смілянський на сторінці у Facebook.

  Так, за його словами, відключати відділення "Укрпошти" від газу почали в багатьох областях України.

  "Ми зі свого боку зробили все, щоб вчасно подати всі документи і номінації. Я 11 разів переривав наради, щоб по 10 разів підписувати електронним цифровим підписом номінації, отримуючи відповіді, що система не прийняла з технічних причин. Після цього возили в паперовій формі", – заявив Смілянський.

  Гендиректор компанії власних емоцій не стримував: "Публічно закликаю колег із облгазів припинити це свавілля. Ви перекриєте нам тепло – ми вам перекриємо доставку рахунків та збір платіжок, тому що в холоді ніхто не працюватиме. Це моє останнє китайське!"

  Нагадаємо, раніше Ігор Смілянський заявив, що з нового року "Укрпошта" планує припинити доставку пенсійі закрити кілька тисяч відділень у сільській місцевості. Для вирішення ситуації уряд ухвалив виділити компанії півмільярда гривень на доставки пенсій. 

  Попередній матеріал
  Різкий стрибок: за тиждень в Україні на кір захворіло понад 2,3 тис. осіб
  Наступний матеріал
  Навантаження перевищено в 6 разів: "Укрзалізниця" обмежила продаж онлайн-квитків
  Loading...