Володимир Гройсман
Володимир Гройсман Урядовий портал

Гройсман різко відреагував на наміри "Укрпошти" припинити доставку пенсій

Компанія не має права "брати у заручники всіх, особливо пенсіонерів"

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що не допустить, аби "Укрпошта" припинила доставляти українцям пенсії. Про таке інформує прес-служба Кабінету Міністрів.

Як зазначається, Гройсман запропонував менеджменту "Укрпошти" звільнитися у разі, якщо вони не згодні з важливістю цієї соціальної функції.

"Це неприпустимо – не доносити пенсії пенсіонерам. Я цього не допущу! Економити хай починають з себе – своїх заробітних плат. Якщо менеджмент "Укрпошти" не розуміє важливості соціальної функції компанії, і це буде їхня незмінна позиція, я би радив їм всім зібратися, написати заяви і перейти на іншу роботу", – обурився глава уряду.

Також він наголосив: "Ми призначали менеджмент на конкурсних засадах не для того, аби вони брали в заручники всіх, особливо пенсіонерів".

Пригадав прем'єр і те, що нещодавно в "Укрпошту" призначили незалежну наглядову раду. Нині Кабмін планує звернутися до неї з проханням дати оцінку ситуації та вплинути на керівництво компанії.

"Будемо звертатися в цю наглядову раду, як уряд, аби вони дали свою оцінку. Це з одного боку. А з іншого – отверезили керівництво пошти, аби таких заяв більше не лунало. Пошта буде доставляти пенсії, і це принципово важливо для людей. Українська пошта має працювати для українських громадян", – підкреслив прем'єр. 

У разі, якщо компанії бракує коштів – треба подумати над розвитком тих напрямків діяльності, які перетворять "Укрпошту" на прибуткову компанію і дозволять платити працівникам гідну зарплату.

Глава уряду резюмував: "Я розумію, є проблеми. Але  я наголошую: ми наймали управлінців, аби вони ці проблеми вирішували, а не створювали нових". 

Нагадаємо, напередодні генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський заявив: з 1 січня 2019 року "Укрпошта" припиняє доставку пенсій. За його словами, це економічно невигідно для компанії. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Справжня краса віку не знає: українські бабусі та дідусі до моделінгу долучились – ФОТО

Попередній матеріал
У Дніпрі через "мінування" перекривали Амурський міст
Наступний матеріал
Україна та Білорусь уклали двосторонні угоди на $100 мільйонів – що відомо