"Укрпошта"
"Укрпошта" відкриті джерела

"Укрпошта" припиняє доставку пенсій – подробиці

  Щомісяця кожне відділення "Укрпошти" зазнає збитків. Зокрема, через те, що доставка пенсій проводиться за тарифами 2004 року

  Від початку нового року "Укрпошта" не доставлятиме пенсії. Про таке повідомив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський, передає "Урядовий кур'єр".

  "З 1 січня 2019 року не доставлятимемо пенсії, закриємо 5—7 тисяч стаціонарних відділень, звільнимо частину адміністративного й виробничого персоналу", – зазначив Смілянський.

  Глава "Укрпошти" пояснює: "Доставка пенсій — досить гостре питання, від якого залежить формат подальшої  роботи компанії. По суті, це питання, залишиться в "Укрпошті" 11,5 тисячі відділень чи 4,3 тисячі.

  На сьогодні 45% українських пенсіонерів отримують пенсії через "Укрпошту". Ми доставляємо тим, хто за станом здоров’я не може прийти у поштове чи банківське відділення, живе в сільській місцевості, де немає нічого, крім пошти.

  Мережа банківських офісів скорочується. 2017-го було закрито 827 філій банків, цього року — вже понад  700. Причина — економічно не вигідно працювати в селах".

  За його словами, щомісяця кожне відділення "Укрпошти" зазнає збитків майже на 3 тисячі гривень, зокрема, через те, що доставка пенсій проводиться за тарифами, нижчими від собівартості.

  "Ми надаємо послугу за тарифами 14-річної давності. Актуалізацію пенсійного тарифу не закладено і в проект держбюджету на 2019 рік. Пенсійний фонд не зробив цього навіть після зустрічі з Президентом Петром Порошенком, де було наголошено на необхідності збереження унікальної мережі "Укрпошти". Тож більше звернень не буде", – наголосив Смілянський.

  Він також пожалівся, що більшість пошт світу отримують субсидії від держави на утримання неприбуткової мережі, "Укрпошта" – не в переліку.

  Таким чином, компанія вирішила зосередитися "на побудові поштово-логістичного та фінансового бізнесу в містах, а також там, де це доцільно і прибутково. Універсальні послуги, як і раніше, надаватимемо у всій країні".

  Попередній матеріал
  Помісна Церква в Україні матиме дві назви – Філарет
  Наступний матеріал
  "Робили все можливе, щоб дихав самостійно": у Дніпрі борються за життя пораненого бійця
  Loading...