Пасажирський потяг
Пасажирський потяг http://newsroom.kh.ua/

Навантаження перевищено в 6 разів: "Укрзалізниця" обмежила продаж онлайн-квитків

Обмеження буде знято, щойно вдасться стабілізувати ситуацію

"Укрзалізниця" ввела обмеження в роботі онлайн-системи продажу квитків через те, що навантаження було перевищено в шість разів. Про таке повідомили у прес-службі компанії.

"У зв'язку зі збільшенням у 6шістьазів навантаження на онлайн-систему продажу квитків booking.uz.gov.ua, фахівцями "Укрзалізниці" вживаються заходи для забезпечення коректної роботи сервісу. Зокрема для забезпечення проведення клієнтських платежів. Зараз для стабілізації роботи системи накладено обмеження в 140 сесій за секунду, необхідне для забезпечення здійснення операцій клієнтських платежів", – зазначається у повідомленні.

В УЗ запевняють, що найближчим часом введені обмеження будуть зняті – щойно ситуацію вдасться стабілізувати. 

Зауважимо, що компанія саме почала продаж квитків на поїзди, що ходитимуть після 20 грудня. 

"На цей момент відкрито продаж квитків на 70% цілорічних поїздів. На інші поїзди продаж буде відкрито найближчим часом", – повідомили в компанії.

Після того як буде відкрито продаж квитків на цілорічні поїзди, УЗ розпочне призначення додаткових потягів на період новорічних і різдвяних свят.

Довідково: раніше "Укрзалізниця", аби запобігти зловживанням і дефіциту квитків на поїзди в період новорічних і різдвяних свят, заборонила здійснювати повернення квитків через інтернет на період з 15 грудня 2018 року до 15 січня 2019 року – до закінчення пікового періоду зимових перевезень.

Крім того, на початку листопада в УЗ заявили: тимчасово припиняють продавати квитки на пасажирські потяги та електрички, що рухатимуться після 9 грудня цьогоріч.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

В "Укрзалізниці" продемонстрували меню повноцінного харчування в поїздах – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Слідом за пенсіями: в "Укрпошті" пригрозили припинити доставку платіжок за газ
Наступний матеріал
Усі кораблі та катери приведені в повну бойову готовність – голова Держприкордонслужби
Loading...