Зеленський
Зеленський Еспресо ТВ

"Зеленський загальними тезами потрохи наздоганяє Ляшка": політексперт оцінив практичність риторики кандидата

Читайте по-русски
Зеленському, на думку експерта, бракує інструментарію для вирішення багатьох викликів, які стоять перед українським народом

Політичний експерт Дмитро Васильєв в ефірі програми "Інформаційний вечір" на "5 каналі" наголосив, що в кандидата в президенти Володимира Зеленського "немає чітких відповідей на безліч запитань".

"А головне –  немає відповідей на ті запитання, які він проговорює. Тобто це дійсно відгукується на ті запити, які є, по-перше, у виборців, по-друге, які йому щось писали в команді Зе. Він намагається якимось чином давати надії тим людям, які за нього голосували, дає саме тези, які подобаються людям, але люди не йдуть далі, тобто не намагаються запитати в Зеленського розшифрування цих тез. Він закритий командою, закритий Скайпом, інтерв'ю, які дає не в прямому ефірі", – коментує експерт.

Але того, що говорять його спікери і сам Зеленський в коротких записах – недостатньо, наголосив Васильєв.

"Недостатньо сказати "треба перестати стріляти", але ж треба перестати стріляти тим, хто з того боку стріляє, бо вони ж активували стрілянину. От якщо вони перестануть стріляти – що робитимуть наші військовослужбовці, що робитимуть ЗСУ?" – зауважує експерт.

Васильєв продовжує: "Друге – яким чином Володимир Зеленський реагуватиме на слова Володимира Путіна про те, що вони говоритимуть про що завгодно, але не про Донбас. Зеленський йому скаже, що Крим – це наша територія, але Володимир Володимирович йому пояснить, що "ти, мабуть, відстав від життя, тому що все помінялося". От Володимир Олександрович жодного інструментарію для вирішення цих питань не дає. Але цими загальними тезами користуються винятково популісти. Я думаю, він потрохи вже наздоганяє такого відомого політика України як Олег Валерійович Ляшко".

За словами експерта, результати першого туру виборів свідчать про те, що виборці України готові щось змінювати і "готові до чогось нового аби що, але не ставлять собі реального запитання "а що ж тоді буде?". Адже є величезні виклики: і внутрішні, і зовнішні, і економічні, і військові, і геополітичні, з якими українцям потрібно буде стикнутися. І якщо президент, якого вони оберуть, не даватиме відповіді на ці запитання – від цього страждатимуть винятково українці".

Повний запис програми дивіться тут:

Попередній матеріал
Два роки безвізу: чому українцям відмовляють у в'їзді до ЄС і що з цим робити
Наступний матеріал
Спочатку закон, а потім розваги: коли ж відбудуться дебати та чи будуть узагалі – сюжет
Loading...

Відбуваються сутички, зібралося близько 500 тітушок: включення з мітингу під офісом Зеленського (ОНОВЛЕНО)

"Червона" картка буде на парламентських виборах": експерт пояснив важливість виборів у Раду

Найгірший і найкращий сценарій: журналіст пояснив, що буде з Донбасом після виборів

Дебати мають бути 19 квітня о 20:00, а далі нехай дискутують окремо – Аласанія

Дебати на "Олімпійському": поліція пояснила, що з собою брати не можна

Для проведення дебатів на стадіоні жодних змін до постанови не буде – ЦВК