Денис Казанський
Денис Казанський YouTube

Найгірший і найкращий сценарій: журналіст пояснив, що буде з Донбасом після виборів

Читайте по-русски
Якщо українському народу спробують підсунути якогось троянського коня у вигляді ДНР-ЛНР, то почнеться черговий Майдан

Українська влада повинна боротися за те, щоб люди пенсійного віку не вважали, що на Донбасі йде громадянська війна. Людей з такими думками має бути якомога менше. Про це в інтерв'ю "Апостроф" розповів журналіст Денис Казанський.

Журналіст зазначив, що поїздка Юрія Бойка в Москву могла вплинути на несподівану підтримку його українцями в першому турі виборів.

"Це було розраховано на тих людей, які не бачать в цьому кроці нічого поганого. За Бойка проголосували близько два мільйонів осіб. А хто сумнівається, що в Україні є два мільйони проросійськи налаштованих громадян? Ніхто – для всіх це очевидно. Плюс є величезна кількість людей пенсійного віку, які вважають, що в нас громадянська війна, Путін молодець, Крим пішов сам, тут фашизм, нацизм і так далі. На жаль, є такі люди. Але їх не дуже багато – якщо це 10-15 відсотків, то не так уже й страшно. Це набагато менше, ніж було раніше. Тому потрібно боротися за те, щоб таких людей було якомога менше ", – сказав Казанський.

За його словами, Бойко був би згоден піти на всі умови Путіна, після чого на Донбасі міг би настати мир, але мир з окупаційними військами на нашій території.

"ОРДЛО перетвориться на територію, яка формально буде зафарбована в українські кольори. Але там нічого не буде українського, можливо, крім гривні, яка повернеться туди як валюта. А так там буде панувати хаос, беззаконня і те ж саме, що зараз – легалізація незаконних бандформувань. Такий світ вони і пропонують ", – зазначив журналіст.

Він також розповів і про інший варіант, який може налагодити ситуацію – зачистити території військовим шляхом.

"Тоді теж настане мир. Наприклад, якщо Україні вдасться дотиснути Росію в дипломатичному протистоянні, тобто змусити Росію в якийсь момент плюнути і піти з розорених районів Донецької та Луганської областей. Мовляв," Бог з ними, нехай знімають санкції, і ми залишаємо цю територію України ", – і такий варіант може бути, але його набагато складніше добитися – це дипломатичне протистояння, санкції, постійний тиск на Росію, очікування, в тому числі фінансові втрати, але це не поразка і не капітуляція", – наголосив журналіст.

На думку Казанського, народ України не погодиться на капітуляцію, хоч в якому б вигляді її подали.

"Якщо українському народу спробують підсунути якогось троянського коня у вигляді ДНР-ЛНР, то почнеться черговий Майдан. І це не принесе миру. Будь-які спроби злити під Росію ситуацію на Донбасі тільки призведуть до розколу в українському суспільстві – тут почнеться стрілянина на вулицях, якщо хтось вважає, що таким чином можна домогтися миру, то це дуже небезпечна помилка. Таким чином, можна тільки помножити хаос і кровопролиття ", – додав Казанський.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що в окупованому Алчевську з'явився туалетний папір із назвою "#Донбаснаш".

Також дивіться фотогалерею за темою:

Спопеляючий "Джміль": як на Донбасі гартуються вогнеметники ЗСУ – ФОТО

Навчання вогнеметників в ООС
/
Навчання вогнеметників в ООС
/
Навчання вогнеметників в ООС
/
Навчання вогнеметників в ООС
/
Навчання вогнеметників в ООС
/
Навчання вогнеметників в ООС
/
Навчання вогнеметників в ООС
/
Навчання вогнеметників в ООС
/
Навчання вогнеметників в ООС
/
Навчання вогнеметників в ООС
/
Навчання вогнеметників в ООС
/
Навчання вогнеметників в ООС
/
Навчання вогнеметників в ООС
/

Попередній матеріал
Акція під офісом Зеленського: в КМДА розповіли подробиці
Наступний матеріал
Напередодні виборів: у ПЦУ закликали утримуватися від агресії в спілкуванні, в тому числі в інтернеті

В окупованому Алчевську з'явився туалетний папір з назвою "#Донбаснаш" – фото

Казанський: Ніяких приготувань до повернення немає, Донбас продовжує відмежовуватися від України

Розбиті безпілотники: бойовики випробовують нову зброю на Донбасі