Віктор Бобиренко
Віктор Бобиренко 5 канал

"Заганяємо країну в диктатуру": розпуск КСУ поверне Україну в 2013 рік – Бобиренко

Читайте по-русски
Зеленський такими діями може догратися до нового Майдану, вважає експерт

Законопроєктом Зеленського про розпуск Конституційного Суду ми повернулися в 22 листопада 2013 року, вважає експерт ГО "Бюро аналізу політики" Віктор Бобиренко. Про це він сказав в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

За його словами, першим враженням, коли Зеленський подав законопроєкт про розпуск КСУ, було радісне захоплення.

"Але розуміємо, що це рішення здорове тільки на перший погляд. А насправді цим ми заганяємо країну в диктатуру, коли указом президента можна скасовувати будь-що. Якщо він так хоче зробити, навіщо йому навіть закон Верховної Ради, якщо він може указом все скасувати", – вважає експерт.

На його думку, ситуація із законопроєктом про розпуск КСУ є дуже загрозливою для України.

"Ми повернулися в 22 листопада 2013 року. Тоді одне рішення Януковича поставило країну на межу супротиву. Зеленський зараз такими своїми діями може догратися до нового Майдану", – наголосив Бобиренко.

"Але я думаю, що його до цього підштовхують і кажуть: "Володимире Олександровичу, закордонні партнери нам усе одно допоможуть. Нас колективний Захід не кине в обійми Росії, і тому нам хвилюватися немає чого". Хто б йому це не радив, але за ними, я впевнений, стоїть Ігор Валерійович Коломойський", – сказав експерт.

Нагадаємо, 28 жовтня 2020 року КСУ офіційно скасував відповідальність за недостовірне декларування. 

Після цього президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження суддів Конституційного Суду, визнати його рішення про декларування "нікчемним" і без правових наслідків та скасувати відповідні зміни до ЗУ "Про запобігання корупції".

Попередній матеріал
170 протитанкових мін часів Другої світової виявили на будівельному майданчику в Хмельницькому – подробиці
Наступний матеріал
Росія хоче здихатися ОРДЛО, але поки чекає результатів президентських виборів США – міністр
Loading...