Юрій Береза
Юрій Береза seo-top-news.com.ua

"ЗА ЧАЙ.COM": командир "Дніпро-1" та нардеп Юрій Береза в ефірі "5 каналу"

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо про сценарії реваншу і чому нахабніють "вілкули"-"шуфричі", про непокараних злочинців і гібридний парламентаризм

"У московській телепропаганді він – "злетівший з котушок" кіллер-депутат, який хоче "концтаборів для ватників". У минулому – професійний військовий, який у 2003 році у ранзі майора покинув Збройні Сили. Події Євромайдану у Дніпрі нашого гостя Юрія Березу повернули у стрій: став спочатку комендантом, а потім – керівником Штабу національного захисту у Дніпрі. З московською інтервенцією саме на базі Полку нацзахисту був сформований спецбатальйон, а згодом полк МВС "Дніпро-1", а Юрій Береза став його командиром. Кавалер ордена Богдана Хмельницького III ступеня. Нині – депутат і заступник керівника фракції "Народного фронту".

Про сценарії реваншу і чому нахабніють вілкули-шуфричі, про непокараних злочинців і гібридний парламентаризм, чому не введено візовий режим з Московією і чому недоторканні депутати капітулюють перед агентурою московської церкви. Нам буде про що почаювати! Зустрічаємося нині", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" в гостях український військовик, командир полку спеціального призначення "Дніпро-1", народний депутат Юрій Береза.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 24 травня 2017 року.

Попередній матеріал
У справах щодо злочинів на Майдані вирок отримали більше 40 людей – Луценко
Наступний матеріал
Наглядову раду "Укргазбанку" вперше очолить незалежний член
Loading...

Нардеп Бобов погодився заплатити понад мільйон доларів несплачених податків – генпрокурор

Подання на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Бобова надійшло у ВР – Пинзеник

Професор Гнатюк: Щоб не було політичних спекуляцій трагедіями минулого - має бути суспільний спротив таким політикам і в Польщі, і в Україні

"ЗА ЧАЙ.COM": польська українознавець Олександра (Оля) Гнатюк в ефірі "5 каналу"

Професор Панфілов розповів - звідки взялася сьогоднішня "вата"

"ЗА ЧАЙ.COM": дослідник та письменник Олег-Сандро Панфілов у ефірі "5 каналу"