Фото із відкритих джерел

Наглядову раду "Укргазбанку" вперше очолить незалежний член

  В "Укргазбанку" було вибудовано чітку ієрархію прийняття рішень

  У рамках впровадження стратегії реформування державного банківського сектору, "Укргазбанк" одним із перших державних банків реалізував реформу системи корпоративного управління.

  Так, під час останніх річних зборів акціонерів банку, було обрано новий склад Наглядової ради, в якому кардинально посилили представництво незалежних членів Ради (чотири з семи осіб). Крім того, Наглядову раду вперше очолює незалежний член.

  Також, у рамках реалізації цієї стратегії на останньому засіданні Наглядової ради банку створили нові комітети – із залучення інвестицій та реалізації стратегії розвитку "Укргазбанку", а також з винагород та з питань призначень. Було оновлено і склад діючих комітетів - Аудиторського Комітету та Комітету з управління ризиками.

  Відтак, в "Укргазбанку" було вибудовано чітку ієрархію прийняття рішень колегіальними органами банку та створено систему уникнення конфліктів інтересів.

  Як відомо, стратегія розвитку "Укргазбанку" була затверджена ще навесні 2016 року. Одна з ключових засад стратегії - впровадження новаторської моделі "ЕКО-банкінгу".

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": командир "Дніпро-1" та нардеп Юрій Береза в ефірі "5 каналу"
  Наступний матеріал
  "Готуйте парасольки": На українців знову чекають рясні дощі з грозами
  Теги:
  Loading...

  НБУ назвав проблемні банки України – список

  Усіх вкладників збанкрутілих банків України внесуть до автоматизованої системи виплат

  Наглядову раду "Нафтогаз України" очолив Пол Уорвік