5 канал

Професор Панфілов розповів - звідки взялася сьогоднішня "вата"

Сьогоднішня "вата" бере своє коріння з "совка", але природа її ірраціональна й базується на вигаданій історії. Таку думку висловив професор Держуніверситету Іллі (Тбілісі), а в минулому – російський журналіст, що народився й працював у Таджикистані Олег-Сандро Панфілов.

Олег-Сандро Панфілов прилетів до нас з Грузії. Сьогодні він професор Держуніверситету Іллі (Тбілісі), а в минулому – російський журналіст, що народився й працював у Таджикистані. Президент Саакашвілі дав йому грузинське громадянство. Від вивчення древніх культур Азії переключився на захист прав журналістів у гарячих точках "путінських територій", а потім – на протидію інформаційній війні Московії. Одні його звинувачують у розпалюванні русофобії і називають "прєдатєлєм – врагом Расіі", інші – звинувачують у роботі на "кремлівську контору глибокого буріння". Автор досліджень інформаційної агресії Московії супроти Чечні, Грузії, України.

Про протидію неосталінізму та імперському "руссо-лібералізму", про уроки Грузії, яка втратила п'яту частину території, про природу "совка" та його трансформації та мутації, про інформаційний "стокгольмський синдром". Чаюємо", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Попередній матеріал
Найнебезпечніші з найбезпечніших: у Чернівцях змагаються професійні бодігарди з кількох країн світу
Наступний матеріал
У британському Манчестері під час концерту пролунав вибух: 19 загиблих, понад 50 поранених
Loading...

Саакашвілі заявив про створення політичної партії "Рух нових сил"

Одеська міськрада повернула назви частини вулиць, які перейменовував Саакашвілі

Саакашвілі: Кучма терпіти не може Путіна. Путін завжди побоювався Кучми, я цьому свідок