Змагання бодігардів
Змагання бодігардів 5 канал

Найнебезпечніші з найбезпечніших: у Чернівцях змагаються професійні бодігарди з кількох країн світу

Бойове мистецтво, зброя, тактика та стратегія – усім цим має досконало володіти справжній бодігард. До Чернівців таких з'їхалося більш як сотня – 25 команд

Вони сильні, спритні та небезпечні для супротивника. У Чернівцях змагаються професійні бодігарди (особисті охоронці) з кількох країн світу. Влучали у рухому мішень, затримували терористів, демонстрували бойові вміння. Подробиці – у репортажі кореспондентів "5 каналу".

Іван Левченко – бодігард із п'ятирічним стажем, працює у поліції. Його робота – охороняти важливих персон. Останній об'єкт – переможець Євробачення Сальвадор Собрал. "Коли виступала Джамала, охорона допустила прорив людини, яка вискочила на сцену. Тоді ми зробили висновок, що ми переможця будемо вести в кільці, щоб ніхто до нього не пробрався, не злякав його", – розповідає сам співробітник київського УПО ФБ ГУ Нацполіції.

Бойове мистецтво, зброя, тактика та стратегія – усім цим має досконало володіти справжній бодігард. До Чернівців таких з'їхалося більш як сотня. 25 команд – і не лише з України.

Змагання бодігардів
Змагання бодігардів5 канал

Та чи не найбільше уваги глядачів привертає саме жіноча команда. Вона єдина на цих змаганнях. "Коли ти в безпеці і коли ти можеш допомогти тим, хто поруч – це заспокоює, стабілізує і стимулює", – зазначає співробітник Управління держохорони Ганна.

Чемпіонат України триває три дні і має вісім етапів. За цей час, як кажуть судді, учасники мають показати реальні навички та вміння, а не каскадерські витівки. "Тут немає професійних спортсменів. Це правоохоронці, силові структури, це дає їм досвід, спілкування, і робочі моменти, які виникають під час охорони фізичних осіб", – наголошує президент Федерації охоронців України Сергій Будний.

Змагання бодігардів
Змагання бодігардів5 канал

Щороку, як кажуть організатори змагань, географія учасників Чемпіонату збільшується, а майстерність учасників – лише поліпшується. 

Людмила Григорчук, Михайло Антонюк, "5 канал"

Попередній матеріал
"Плювок в обличчя кримськотатарському народу": окупанти зносять старовинний мусульманський цвинтар у Гурзуфі
Наступний матеріал
Професор Панфілов розповів - звідки взялася сьогоднішня "вата"
Loading...

Кращий екіпаж БМП: хто переміг у змаганнях в ОТУ "Донецьк"

Визначився кращий танковий екіпаж ОТУ "Донецьк" – фото

"Шахтар" здолав "Динамо" та виборов Кубок України з футболу

"Не дух суперництва, а дух братерства": З'явилося видовищне відео змагань танкістів ОТУ "Донецьк"

Чому Україна на четвертому році війни дозволяє інформаційні спецоперації та маніпуляції – "Час. Підсумки тижня"

У Мінфіні повідомили про "підозрілий фургон" під стінами відомства