"Армійський кросфіт": як українські бійці "Урал" штовхали та у триборстві змагались

Найекстремальніші завдання – командні, переконують нацгвардійці

Другі Всеукраїнські змагання з силового багатоборства та армійського кросфіту серед військовослужбовців Нацгвардії тривають під Києвом. Три дні у Нових Петрівцях нацгвардійці з усієї України борються за звання найсильнішої військової частини.

Учасники гучно підтримують своїх, а команди демонструють злагодженість, щоб впоратися з кількасоткілограмовими вантажами. Змагаються нацгвардійці у повному бойовому спорядженні. Бронежилет, каска, автомат, два запасних магазина та протигаз, а це ще плюс 20 кілограм. Полегшити вагу неможливо. Перед виходом команди – спеціальне зважування. Щоб раптом бронежилет не виявився порожнім.

"Загальна вага бронежилетів повинна бути 100 кілограм. Команда – 10 чоловік, допускається плюс мінус 1 кілограм", – пояснює суддя Іван Сакевич.

Змагання з силового триборства та армійського кросфіту серед нацгвардійців проводять уже вдруге. Випробування суворі, тому пройти їх нелегко.

Два ящики боєприпасів, пораненого побратима та колесо вагою під тонну – це те, що повинен пронести від старту до фінішу кожен учасник змагань. Найекстремальніші завдання – командні. Учасникам треба перемістити дерев'яну колоду та штовхати 7-тонний "Урал".

"Найважче – це машину штовхати, але найприємніше – це те, що всією командою беремо участь, і вболіваємо один за одного",  – каже нацгвардієць Дмитро Коваленко.

Хто лідирує у цьому нелегкому змаганні та як українські військові з вагою тренуються – дивіться в сюжеті:

Більшість військовослужбовців після змагань повернуться в зону АТО. Організатори впевнені – турнір допоможе учасникам не лише фізично, а й морально підготуватися до майбутніх бойових завдань.

Наталка Коцкович, Ганна Кудрявцева, Київська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Литві урочисто завершилися міжнародні навчання "Палаючий меч 2017" за участі військових ЗСУ – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Буде дуже показовим, хто обійме посаду посла США в Росії – експерт
Наступний матеріал
Супрун застерегла депутатів від провалу медичної реформи
Loading...