Стрибки з парашутом
Стрибки з парашутом 5.ua

Сезон стрибків відкрито: як елітні бійці ССО "десантуються" у тил ворога

За останній рік рівень вогневої і тактичної підготовки бійців зріс, побільшало і стрибків з парашутом

Сезон стрибків із парашутами відкрили бійці 3-го окремого полку спецпризначення. Нині відпрацьовують десантування груп у тил ворога. Завдання виконують як новачки, так і досвідчені бійці, передає "5 канал". 

Армійці кажуть, що за останній рік, відтоді як полк увійшов до складу ССО, стали тренуватися набагато інтенсивніше. Зокрема, стрибки спецпризначенці здійснюють із гвинтокрила МІ-8.

Здати норматив зі стрибків з парашутами мають не лише військові розвідники, а й бійці роти забезпечення: офіцери штабу, медики, водії. Адже при виконанні бойового завдання необхідна злагоджена командна робота.

За плечима військового з позивним "Мєл" понад 20 років служби в армії та більше 1,5 тисячі стрибків. Каже, що у 90-х пішов служити в армію, щоб професійно займатися парашутним спортом. Адже у цивільному житті це захоплення не з дешевих.

Якщо новачкам головне – приземлитися без травм, то професіонали змагаються на точність приземлення. "Кожен стрибок індивідуальний. Немає двох однакових стрибків, є схожі. Стресова ситуація може скувати людину, але з часом, зі стрибками, люди вміють долати стрес і діяти адекватно за короткий термін часу", – каже військовий "Кроль".

Досвідченіші бійці стрибають у повному екіпіруванні. Крім автомата, мають вантажний контейнер у 30 кілограмів. У них на приземлення часу йде менше, оскільки вага збільшена.

У командуванні кажуть, що за останній рік зріс рівень вогневої і тактичної підготовки бійців. У зв’язку зі входженням полку до підрозділу ССО, стало більше і стрибків. Чи стали вони складнішими та як проходять навчальні стрибки для спецпризначенців – дивіться у сюжеті:

Сергій Михайлін, Сергій Баранюк, Кропивницький, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Українські валькірії: На Житомирщині жінки-офіцери ВДВ провели стрільби з мінометів – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Воюють, прикриваючись цивільними": як бойовики обстрілюють захисників Троїцького
Наступний матеріал
Суть в єдності: про що розповість учасниця фрік-кабаре Dakh Daughters у "Кіно з Яніною Соколовою"
Loading...