5.ua

Піхотинці атакують опорний пункт противника: навчання на Луганщині

Поки є можливість і вільна хвилина, армійці тренуються на полігонах Луганщини навіть із використанням великих калібрів, щоб у разі необхідності мати навички ефективної взаємодії різних підрозділів

За задумом навчань, піхотинці атакують опорний пункт противника. Спочатку за допомогою легкого броньованого транспортера МТЛБ. Далі на підтримку їм вирушають бойові машини піхоти.

Противник контратакує. Щоб забезпечити відхід підрозділу, командир викликає до бою протитанковий резерв. Операція завершена. Армійці переходять до бойових стрільб із дозволеної Мінськими угодами зброї. Зі станкових протитанкових гранатометів та з великокаліберних кулеметів ДШК.

Їх армійці зазвичай називають «Дашками». Кажуть, з власного досвіду знають, ДШК найефективніше дає відсіч ворогу. Через це зенітник Олександр на сході вирішив опанувати нову для себе військову спеціальність.

"Якщо є можливість навчитися, то краще оволодіти ще якимось видом зброї, а не тим, які тільки вчили. Чим більше військовослужбовець знає озброєння різного, тим це краще, бо не відомо, з чим йому прийдеться зіткнутися", - -говорить Олександр.

Бригада, яка вдосконалює майстерність, вже півроку захищає третину лінії розмежування на Луганщині. Після вишколу бійці повернулися на захист Станично-Луганського району.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, 5 канал.

Попередній матеріал
Вдова військового хірурга розшукала хлопчика, який написав листа її чоловіку на фронт
Наступний матеріал
Відео моменту аварії: у Тернополі на повній швидкості зіткнулися "швидка" та Mersedes
Loading...

Українські танкісти зайняли п'яте місце на танковому біатлоні НАТО

Квадроцикли, патруль та слідознавство: як проходили навчання "Один день на кордоні"

"У наступ йде бригада десантників": як бійці ЗСУ на вишколі "зачистку" проводили

Турчинов розповів про плани РФ "відпрацювати" наступ на Польщу та Литву

Підкорювачі стихій: як гартуються "чорні берети" ЗСУ

На полі бою розквітли "Гіацинти": відео з навчань артилеристів