5 канал

Вдова військового хірурга розшукала хлопчика, який написав листа її чоловіку на фронт

Автора листа до свого чоловіка розшукала на Тернопільщині вдова військового хірурга. Зворушливе послання хлопчика медик Михайло Стасів отримав на передовій, відтоді з ним не розлучався аж до своєї смерті. Жінка військовослужбовця виконала останнє прохання свого чоловіка

Ольга Стасів показує дитячі листи й малюнки, які отримав її чоловік під час служби на передовій. Усі їх після демобілізації привіз додому. Та найбільше, розповідає пані Ольга, її чоловіку в душу запав лист третьокласника Дениса. 

"Відколи у нас вдома цей лист, він на видному місці. Коли чоловік приїхав додому, треба було бачити, як він носився з тим малюнком, він прикладав до стін. Думки такі були, в рамочку взяти, якось оформити і повісити на стіні. Я зрозуміла, наскільки цей лист підтримав чоловіка", - розповідає Ольга Стасів. 

Військовий хірург Михайло Стасів вирушив на Схід з початком російської агресії. Служив у 128-й гірсько-піхотній бригаді. Побував у кількох найгарячіших точках, зокрема, пройшов Дебальцевський плацдарм. Тоді під обстрілами не лише оперував, а й виносив з поля бою та вивозив до шпиталів поранених. На його рахунку - сотня врятованих бійців.

Михайло Стасів мріяв пізніше особисто подякувати автору зворушливого листа. Але не встиг, у квітні 2016 у військового раптово зупинилося серце. Тож плани бійця виконала його дружина. Вона розшукала автора у Чорткові, ним виявився третьокласник Денис. 

"Я вирішив написати цей лист, бо відчував, що війна вже поруч. Я хотів написати, щоб підтримати якось бійців…. Я уявляв сильного чоловіка, який відважний, добрий", - говорить Денис.

Зустрілися родина школяра та Ольга у Тернополі. Щоб подякувати за підтримку свого чоловіка, Ольга Стасів вирішила подарувати Денисові путівку до Угорщини, яку вона виграла в міжнародному конкурсі.

Тереза Костецька, Олена Вербицька, Тернопільська область 5 канал.

Попередній матеріал
Вік екстриму не завада: 101-річний ветеран стрибнув з парашутом
Наступний матеріал
Піхотинці атакують опорний пункт противника: навчання на Луганщині
Loading...

Дівчинка, яка стала сиротою внаслідок обстрілу Авдіївки, житиме в бабусі – Жебрівський

"Мамусю, я тебе люблю!": дорослі та діти з різних куточків України розповіли про мамину любов

Подружжя Порошенків буде дивитися фінал Євробачення разом із військовими

Гриневич: Інтернати для "особливих" дітей не буде скасовано, однак для дітей з малозабезпечених родин ситуація інша

У Києві відкриють 10 дитсадків – виділили більше 1 мільярда гривень

Експерт пояснила, як діятиме безвіз для дітей