План дитсадка
План дитсадка 5 канал

У Києві відкриють 10 дитсадків – виділили більше 1 мільярда гривень

Йдеться про чотири нові садочки та шість відремонтованих

Протягом цього року столичні чиновники планують відкрити 10 дитячих садочків: чотири нові та шість відреконструйованих. Із міського бюджету на це виділили понад 1 мільярд гривень. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко під час перевірки робіт на Позняках у Дарницькому районі міста, передає "5 канал".

Як стало відомо, там зводять дитячий садок на 260 місць. На нього виділили понад 75 мільйонів гривень. Будівництво розпочалося у лютому. За цей час працівники встигли залити фундамент та закінчити будівництво підвального приміщення.

Проінспектував міський голова і ліцей на 22 класи у житловому масиві Осокорки Північні. Обладнати його мають інтерактивними дошками та сучасною нешкідливою для зору системою освітлення. Відкрити дитячі заклади на Дарниці мають першого вересня.

Нині ж Віталій Кличко доручив головам районів перевірити справність роботи тривожних кнопок у дитсадках та школах.

"У цьому районі ми також взяли завдання до кінця року відкрити ще один додатковий садочок, який зможе зменшити завантаженість на інфраструктуру і зможе надавати більш якісну освіту. Дай Бог, щоб тут тривожну кнопку не треба було використовувати, але якщо є така потреба, вона має бути справною", – пояснив міський голова Віталій Кличко.

"Для нас надзвичайно важливо створювати нові місця як у дошкільних так і у загальноосвітніх закладах і звичайно ж дбати про безпеку дітей, які навчаються у наших школах", – додала заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

Як відомо, у столиці вже четвертий рік працює електронна система реєстрації у дитсадки.

Зазначимо також, що за словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, в чергах на дитячі садки в Україні – майже 80 тисяч малят. Однак, він запевняє, що за 3 роки черг у дитсадки в Україні не буде.

Попередній матеріал
"Відбиток часу": у Києві відкрилась "прагматична" виставка фотохудожника Гайдая
Наступний матеріал
"У наступ йде бригада десантників": як бійці ЗСУ на вишколі "зачистку" проводили
Loading...