Діти в садочку
Діти в садочку vidido.ua

У Києві впроваджують нову систему зарахування малят до дитсадків

У ній батьки можуть знайти усю інформацію щодо наповненості садочків, переліку дітей та місць для пільговиків

У столиці запроваджують нову автоматизовану систему зарахування дітей у дошкільні заклади, яка унеможливлює втручання ззовні. Про це повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко, передає "5 канал".

Як стало відомо, працюватиме така система з 1 квітня. Батьки, які раніше записали дитину, мають підтвердити свої дані та перереєструватися протягом 15 днів. Таким чином вони збережуть своє місце у черзі. Відповісти на заявку посадовці мають за десять днів.

За словами Ганни Старостенко, у новій системі батьки можуть знайти усю інформацію щодо наповненості садочків, переліку дітей та місць для пільговиків. Посилання, за яким можна записати дитину до дитсадка у столиці, шукайте на сайті КМДА.

"Нова система є абсолютно прозорою, вся інформація, яка є в системі, є доступною як для нас, для освітян, для менеджерів, директорів закладів освіти, так і для батьків. Тобто це абсолютно ідентична інформація, тому батьки бачать загальну чергу, бачать чергу конкретно по садочкам, вакансії наявні у садочках і вони тепер можуть бачити і пільгові категорії і відповідну пільгову чергу", – запевнила Старостенко.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що у чергах на дитячі садки в Україні – майже 80 тисяч малят.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Вогняна веселка" у небі над Сінгапуром - фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Вказівка щодо захоплення підприємств Ахметова в ОРДЛО надійшла з Москви – "Стоп терор"
Наступний матеріал
На підприємствах Ахметова в ОРДЛО налагоджено випуск озброєння та ремонт військової техніки для бойовиків – "Стоп терор"
Loading...

У столиці вже 4 рік працює електронна система реєстрації у дитсадки

Міносвіти планує створення інклюзивних груп у дитсадках

Гройсман дав місцевим владам кілька років на ліквідацію черг до дитсадків