Дитячий садок
Дитячий садок 5 канал

Гройсман: Динаміка така, що за 3 роки черг у дитсадки в Україні не буде

Наразі уряд забезпечив відкриття більше 6 тисяч місць у дитсадках

У п'ятницю, 31 березня, прем'єр-міністр Володимир Гройсман провів зустріч із з представниками регіональних ЗМІ в Києві, на якій заявив, що кошти від спецконфіскації активів режиму Януковича, а це 12 мільярдів гривень, можуть надійти до бюджету України вже у першому півріччі, передає "5 канал". 

Крім того, на зустрічі прем'єр пообіцяв найближчим часом представити пенсійну реформу та висловив сподівання, що парламент ухвалить новий закон уже до кінця цієї сесії.

Також Гройсман відзначив, що місцеві бюджети за останні два роки зросли на 100 мільярдів гривень. Посприяла цьому фінансова децентралізація. Наступним кроком, переконаний прем'єр, має стати створення на добровільній основі об'єднаних територіальних громад.

"Якщо говорити за 2015 рік, 50 мільярдів – це колосальний ресурс, який ніколи не мали місцеві бюджети і не могли дозволити собі робити модернізацію, розвиток, і таких прикладів багато. Ми маємо більше 70 тисяч черг у дитсадки. Завдяки новим можливостям ми змогли відкрити більше 6 тисяч місць у дитсадках. Це означає, що з такою динамікою за три роки в Україні не буде черг в дитсадки", – переконаний чільник уряду. 

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що в чергах на дитячі садки в Україні – майже 80 тисяч малят.

Як відомо, у столиці вже четвертий рік працює електронна система реєстрації у дитсадки.

Попередній матеріал
У Києві відкрився офіс прокуратури Криму – Луценко
Наступний матеріал
В Україні стартує програма "Доступні ліки": хто отримуватиме медикаменти безкоштовно
Loading...

Міносвіти планує створення інклюзивних груп у дитсадках

У Києві дітей госпіталізували з дитсадку до інфекційного відділення через отруєння

Гройсман: У чергах на дитячі садки в Україні – майже 80 тисяч малят