Вишкіл на Яворівському полігоні
Вишкіл на Яворівському полігоні 5 канал

"У наступ йде бригада десантників": як бійці ЗСУ на вишколі "зачистку" проводили

За діями військових пильнували досвідчені інструктори зі США

На Яворівському полігоні під наглядом американських інструкторів десантники із 79-ї бригади відпрацьовують стрілецькі навички та тактику "зачистки" території. Про це повідомляє "5 канал". 

За легендою навчань, на українські підрозділи готується наступ ворожих сил. Завдання військовослужбовців – якомога швидше знищити противника. У наступ йде бригада десантників.

Десантник Георгій Громов демонструє оборону та наступальну тактику. Цими вміннями військовослужбовець володіє на високому рівні, адже у складі 79 бригади на сході України він з перших днів війни.

"Якщо ми в патрулі – йдемо "копійками-двійками", є контакт якийсь. Якщо їхня кількість більша, ми також відходимо двійками, тобто один одного прикриваємо", – каже військовий Георгій Громов.

У вишколі бере участь майже увесь особовий склад батальйону – понад 600 десантників. Це військовослужбовці, які вже побували на передовій. Тут бійці вдосконалюють набуті навички і опановують практику від американських колег.

"У них взагалі інша система, навіть по тактиці, інша зброя, яку вони використовують. Це цікаво, і якщо ми будемо брати участь з ними в миротворчих операціях, це буде добрий досвід", – розповідає боєць Станіслав Галан.

Тренують бійців інструктори, які пройшли війну та навчили не один десяток українських підрозділів . Як проходять навчання – дивіться у сюжеті:

 

Військові маневри триватимуть до липня. Потому армійці вирушать на свої позиції на Схід.

Марта Шикула,Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Попередній матеріал
У Києві відкриють 10 дитсадків – виділили більше 1 мільярда гривень
Наступний матеріал
У центрі Києва пограбували іноземного журналіста-гостя Євробачення
Loading...