5 канал

"Сила нації": У Харкові ветерани АТО показали незламну силу духу й фізичну міць на змаганнях з кросфіту

Один з авторів проекту – колишній спецназівець Вадим Довгорук

Неймовірну силу духу і фізичну міць продемонстрували харків'янам ветерани АТО. На змаганнях з кросфіту серед бійців, які стали інвалідами на фронті, взяли участь 18 колишніх воїнів. Організатори проекту "Сила нації" запевняють: ділити місця і визначати перших не будуть – переможцями вважають всіх учасників. 

Киянин Костянтин Фішер на змагання приїхав з родиною: дружина і троє синів вболівають за тата. Ногу Костянтин втратив взимку 2015-го поблизу Дебальцевого. Попри тяжке поранення зайнявся спортом. Тепер власним прикладом допомагає травмованим побратимам.

Костянтин Фішер розповідає: "Для мене всякий вид спорту – як божа благодать, якщо я не позаймаюся, не повіджимаюся, турнік побачив – віджався". 

Дев'яносто кілограмове колесо Олександр Швецов перевертає без зусиль. Впевнено виконує і інші силові вправи з гирями та штангою. Проте демобілізований боєць зізнається, що після ампутації ноги довго звикав до штучної кінцівки.

18 ветеранів АТО на змагання з'їхалися з усієї України. Підтримати хлопців прийшли харків'яни разом із дітьми.

Змагання з кросфіту "Сила Нації" в Україні проходять вже втретє. Один з авторів проекту – колишній спецназівець Вадим Довгорук, сьогодні і сам серед учасників. Каже, на організацію змагань його разом із  побратимом Дмитром Медведєм надихнули "Ігри героїв", в яких обидва брали участь. У їхньому спільному проекті – лише ветерани АТО.

Вадим Довгорук каже: "Хлопців збираємо. З кимось познайомилися в госпіталі, через когось познайомилися, в соцмережах, реабілітаційних центрах".

У планах у хлопців – створити спеціальний центр для занять спортом і психологічної реабілітації бійців.

Світлана Дашкевич, В'ячеслав Кузьменко, "5 канал"

Попередній матеріал
У Львові на подіум вийшли зо два десятки особливих українських моделей
Наступний матеріал
Горів один із корпусів Лук'янівського СІЗО – відео
Loading...