5 канал

Попов: У парламентських політиків немає війни - у них на першому місці "бизнес ес южиал" - відео

Сьогодні до програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітав народний депутат Ігор Попов.

Вивчив біологію, психологію та електоральну поведінку. Спостерігав за виборами як голова Комітету виборців. А тоді вирішив і самому стати обраним депутатом. Ігор Попов з Радикальної партії Ляшка чаюватиме".

Про те, чому довіра до нашого парламенту вже нижча, ніж до ворожих засобів масової (дез)інформації, чим укрпопулісти кращі за імпортних, чому виборець ненавидить тих, кого покохав у день голосування, чому нові політики ламаються і псуються. Про це дивіться у інтерв'ю Ігоря Попова.

Довідка. Освіту здобув у Ніжинському педагогічному інституті на природничому факультеті (1989–1994). За фахом — викладач географії та біології. Закінчив Київський інститут практичної психології та соціальної роботи, "Психогенез" (1994–1995).

Народний депутат України 8-го скликання з 27 листопада 2014 року. Обраний від Радикальної партії Олега Ляшка. Президент аналітичного центру "Політика" (з 2011), заступник глави Секретаріату Президента України. Голова правління Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України" (з січня 1996 по березень 2009).

Попередній матеріал
Засідання Ради Безпеки ООН щодо ситуації на сході України – завершено
Наступний матеріал
"Градами" із житлових кварталів Донецька: Bellingcat встановили місця стрільби реактивної артилерії по Авдіївці
Loading...

Ляшко вніс зміни до е-декларації: придбав нерухомості на 15 мільйонів

На Київщині невідомі вдарили нардепа пляшкою по голові, через що кривдник отримав кулю в ногу

Ляшко заявив, що на народного депутата Шухевича готували замах