5 канал

Журавель: "Совок" вже не перевиховати, а малечу я вчу, що добро має бути з кулаками й автоматом

До програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітав український музикант, лідер та вокаліст гурту Ot Vinta!, художник, аніматор, громадський діяч, актор і сценарист Юрій Журавель.

Його знають як невтомного рокабільного моторчика групи OtVinta. Але Юрко Журавель ще й крутий художник та автор мультиплікаційних кліпів групи. Його малюнки ілюстрували книгу "Мазепа. Крок до правди" та роман Братів Капранових "Щоденник моєї секретарки". Разом з Капрановими Юрій Журавель долучився і до творення "Мальованої історії Незалежності України" – він автор портретів видатних українців у цій книзі. Його виставка графіки на Майдані у 2014 році була спалена "Беркутом", але малюнки у фото продовжують жити в Інтернеті.

Який він творчий фронт укрбілі і звідки черпають силу та оптимізм ці рівненській хлопці з OtVinta? Що треба, щоб з мешканця країни зробити українця? Чому держава не може здолати "Рівненську бурштинову республіку"? Чи його терористична група OtVinta й надалі загрожує нацбезпеці Польщі і чи заборона на в'їзд усе ще чинна? Журавель залетить до Чайки на нічний чайок – от і розпитаємо", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Попередній матеріал
Одразу кілька штатів у США потерпають від смертельних торнадо – фото, відео
Наступний матеріал
Більше 50 обстрілів та п'ятеро постраждалих бійців АТО: ситуація напружена
Loading...