Санкції проти Росії
Санкції проти Росії Facebook / Петро Порошенко

ЄС збирається запровадити нові санкції проти Росії: коли саме

Політик нагадала, ЄС протягом п'яти років не лише запровадив санкції проти Росії, а й також зберіг єдність у цьому питанні

Євросоюз не бачить позитивних зрушень у виконанні РФ Мінських угод, навпаки, відзначає погіршення ситуації, тому ЄС зберігатиме єдність щодо чинних санкцій і протягом кількох наступних тижнів може запровадити нові. Про це у понеділок перед початком зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у Брюсселі заявила Високий представник ЄС Федеріка Могеріні, повідомляє "Укрінформ".

"Ми не бачимо позитивних кроків. І це саме та причина, чому країни-члени тривалий час хочуть їх (санкції - ред.) продовжити… Рішення щодо нових санкцій, яке буде прийнято одноголосно, може відбутися протягом кількох наступних тижнів у зв'язку із останніми подіями, позаяк нові санкції були застосовані також минулого року за наслідками подій (в Азовському морі та Керченській протоці)", – зауважила Високий представник ЄС.

Могеріні також нагадала, що Європейський Союз протягом п'яти років не лише запровадив санкції проти Росії, а й також зберіг єдність у цьому питанні. ЄС постійно оновлював ці санкції у відповідь на дії Росії та з огляду на відсутність прогресу у виконанні нею Мінських угод.

Політик сказала: "Я від початку говорила про те, що метою санкцій не є зберігатися вічно, але в тому, щоб чинити тиск на ситуацію. Одного дня вони будуть скасовані. Ми хочемо бачити позитивний розвиток і будемо готові переглянути це рішення. Але наразі ми бачимо дещо протилежне. Дедалі більше негативного розвитку. І поки це відбувається, за моєю оцінкою, країни-члени будуть єдиними у підтримці санкцій проти Росії, які вже існують, і, ймовірно, нових санкцій".

Попередній матеріал
"Віддали своє життя за людські цінності": на Алеї Героїв Небесної Сотні провели панахиду за загиблими
Наступний матеріал
55-та Мюнхенська конференція: протистояння агресивним діям Кремля та розбудова колективної оборони
Loading...

55-та Мюнхенська безпекова конференція: панель "Безпека у Східній Європі" – відео

РФ поставила на паузу всі перемовини щодо Донбасу до кінця президентських виборів в Україні – Волкер

Росія озброюється за гроші Заходу – пояснення міністра оборони Польщі

"Росія намагається перекроїти кордони": підсумки другого дня Мюнхенської конференції – сюжет

Україна припинить існування, якщо не захищатиметься від РФ – Порошенко

Гопко прокоментувала виступ опального Лаврова на 55-ій Мюнхенській конференції