Петро Порошенко
Петро Порошенко фото АПУ

Україна припинить існування, якщо не захищатиметься від РФ – Порошенко

Наразі Українська Держава змушена боронити власну територіальну цілісність і свободу. І це посеред Європи у ХХІ столітті

У разі, якщо Росія першою припинить стрілянину, на Донбасі настане мир. У разі, якщо припинить відстрілюватися Україна – вона зникне. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час виступу на 55-ій Мюнхенській безпековій конференції, передає "Укрінформ".

"Це, чесно кажучи, просто нісенітниця. Якщо Росія припинить стріляти – настане мир, якщо ж стріляти перестане Україна – то Україна припинить існувати. Якщо ми припинимо захищати власний суверенітет, власну територіальну цілісність, якщо ми перестанемо захищати свободу та демократію посеред європейського континенту у ХХІ столітті, то ми просто станемо на коліна перед агресором", – наголосив Глава держави.

Крім того, він розповів, скільки армійців загинули на сході після підписання Мінських угод.

"За всю агресію лише в бойових діях 2945 військовослужбовців загинули, після Мінських угод – уже 948 воїнів", – поточнив Президент.

Також Порошенко зауважив: з огляду на триваючу російську агресію на сході, анексію Криму та дії в Керченській протоці, будівництво газогону "Північний потік-2", ситуацію з кібербезпекою та втручання РФ у президентські вибори в Україні, "ми з вами живемо абсолютно в новій реальності і маємо навчитися, як із нею справлятися".

"Якщо ми не об’єднаємося і не будемо солідарними, то агресор зможе просунитися значно вперед", – переконаний український Президент.

Повне відео панелі "Безпека у Східній Європі", на якій виступав Петро Порошенко, дивіться нижче: 

Попередній матеріал
Українські стяги і 100 стільців: у центрі Мюнхена влаштували акцію на підтримку бранців Кремля
Наступний матеріал
"Монологи війни": як ветерани АТО готуються до вистави про наболіле
Loading...