Ганна Гопко на Мюнхенській конференції
Ганна Гопко на Мюнхенській конференції 5 канал

Гопко прокоментувала виступ опального Лаврова на 55-ій Мюнхенській конференції

Виступ Сергія Лаврова ще раз засвідчив: у російській риториці нічого не змінилося

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко, яка нині перебуває на полях 55-ї Мюнхенської безпекової конференції, розповіла про виступ очільника МЗС РФ Сергія Лаврова та назвала ключові моменти "перформансу". 

"Один із виступів був міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, який традиційно звинуватив Захід у тому, що той "підтримав путч у Києві", який займається "надмірним НАТОцентризмом". І, звісно, події в Азові, а це відкритий акт агресії, він назвав звичайним інцидентом, який Україна "сама спровокувала" для того, щоб, зокрема Порошенко мав можливість почати свою передвиборчу кампанію. Тобто, в російській риториці нічого не змінилося", – констатує український дипломат. 

Водночас, Гопко пояснила, чому участь у конференції надзвичайно корисна для України.

"Дуже важливо, що тут, у кулуарах, є гарна можливість зустрічатися з різними представниками від урядів і парламентів; обговорювати ті питання, які важливі для України, а це подальші санкції, подальша підтримка, незважаючи на виборчий рік. Також відбулася зустріч із представниками Facebook, на якій говорили про те, як зробити так, захистити, щоб соціальні мережі під час виборів не були використані для поширення фейкової інформації, втручання у вибори. Тому є дуже багато важливих питань і є можливість представити позицію України, і заразом почути, що хвилює світову спільноту", – зазначила співрозмовниця.

За словами голови парламентського комітету, є в цьогорічній Мюнхенській конференції і родзинка – це вперше не європейсько-американська конференція. На заході присутні, зокрема, і дипломати від Китаю – представник політбюро Комуністичної Партії КНР. 

Більше подробиць – далі у відео: 

Читайте також: Європа готує модернізацію військових потужностей: підсумки першого дня Безпекового форуму в Мюнхені

Попередній матеріал
"Літаки РФ нарізають кола над морем": захисники Маріуполя про хитрощі російської розвідки
Наступний матеріал
Коротка заява Порошенка у рамках 55-ї Мюнхенської безпекової конференції – відео
Loading...