Кремль
Кремль nv.ua

Щоб знищити Росію в економічному й політичному плані, треба кілька тижнів – Логвинський

Питання вгамування агресора – це питання бажання, а не можливостей, переконаний Георгій Логвинський

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" заступник голови постійної делегації в ПАРЄ, заступник голови комітету ВР з питань прав людини Георгій Логвинський розповів про те, як Європа нині ставиться до Росії і що вона має робити для України.

"Я завжди кажу, що звільняє особу не суд і не суддя, а та особа, яка має ключі від камери. Я не можу сказати, що Росія все не виконує (ред. – йдеться про резолюції ПАРЄ та рішення міжнародних судів). Вона зобов'язана виконувати. Але щоб знищити Російську Федерацію в економічному та політичному сенсі – треба декілька тижнів. Питання в тому, чи є таке бажання", – каже заступник голови постійної делегації в ПАРЄ.

Він також розповідає: "Головне питання, яке я завжди порушую в залі Парламентської асамблеї Ради Європи, – про те, що, вибачте, це не ми маємо проблему в Україні. Це не наша проблема. Ми обрали власний курс на європейські цінності, європейський шлях. І саме тому на нас напали. Але ми захищаємо не себе – ми захищаємо цінності Європи, кордони Європейської спільноти. Це наше завдання". 

При цьому, Логвинський нагадав, що за Будапештським меморандумом, саме міжнародні партнери мають захищати Україну, "тому, вибачте, ставтеся з повагою і розумінням, що ви повинні зробити всі дії".

Розповів дипломат і про те, як на сьогодні Європа ставиться до країни-агресора.

"Вона каже таке: Росія – це якась велика вибухівка, як міна, яку потрібно розмінувати, але без вибуху. Особливо з урахуванням того, що там є ядерна зброя", – зазначив Логвинський. 

Дивіться повне інтерв'ю:

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Грузія згадує жертв російської агресії 2008 року – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Чийгоз: "Кримські татари дуже добре пам'ятають, хто здавав Крим"
Наступний матеріал
Ключі для звільнення політв'язнів нині в руках західних партнерів – Чийгоз
Loading...