g20.org

Бізнес Німеччини і Франції дуже пов’язаний з Росією – експерт

Питання міжнародної безпеки для країн ЄС – це питання №1, однак про бізнес-інтереси забувати не можна, переконаний експерт

Росія тривалий час інвестувала у процвітаючі країни Європейського Союзу, аби потім мати вплив над ними. Про це в ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" заявив експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Ігор Петренко. 

"Бізнес-інтереси Франції та Росії тісно пов’язані. Ми пам’ятаємо ситуацію з вертолітним авіаносцем, який у Франції будували, і якось там його продали Єгипту, а потім він потрапив до Російської Федерації. В обхід санкцій, відповідно. Тому російський бізнес, маючи нафтодолари або нафторублі, − це величезні обсяги коштів − інвестиції, які вони здійснювали у всіх країнах. Зокрема, розуміючи те, що локомотивом Євросоюзу є саме Німеччина та Франція, вони вкладали туди надзвичайно величезні кошти", − розповів експерт.

Він також додав: "Бізнес Німеччини і Франції, і Німеччини навіть більше – дуже пов'язаний з Російською Федерацією. Ми це можемо побачити і по деяким заявам, і по деяким позиціям щодо Російської Федерації. Зрозуміло, що для них питання міжнародної безпеки – це питання №1, але питання таких от внутрішніх бізнес-інтересів загалом для них дуже важливі".

Попередній матеріал
"Всі ракети потрапили точно в ціль": у Чернігівській області випробували новий бойовий модуль
Наступний матеріал
Гонитва зі стріляниною: у Ржищеві озброєна ломом дівчина втікала від копів – відео
Loading...