Росія намагається нацькувати учасників "Нормандського формату" одне на одного – Снєгирьов

Москва намагається створити штучне протистояння по лінії західних партнерів України

Експерт з військових питань, співголова ГІ "Права справа Дмитро Снєгирьов в ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" розповів про наслідки зустрічей російського президента Володимира Путіна з Ангелою Меркель та Еммануелем Макроном. 

"Щодо зустрічі з Макроном, то тут "візантійський" характер політики Москви. Спершу відбувається зустріч із Меркель, а потім доробляються заяви, начебто спільні, які стосуються і "райської" проблеми, і можливого введення миротворчого контингенту. Наголос робиться так, що дається команда міністрам закордонних справ відпрацювати це питання. Після цього відбувається зустріч із Макроном", - розповідає Снєгирьов.

Він продовжує: "Стравлюються дві сторони "нормандського формату", європейські наші партнери – і Німеччина, і Франція. Наголос при цьому робиться, що після зустрічі з Меркель, зустріч із Макроном має бути ключовою у прийнятті рішень. Тобто, це створення штучного протистояння по лінії наших західних партнерів".

Водночас, Снєгирьов зауважив, що чекати на конкретні результати зустрічі Путіна з Макроном не варто.

"Наскільки буде результативна ця зустріч, важко сказати, бо Росія вже озвучила основні меседжі. Це не участь країн НАТО в миротворчій операції. Друге: миротворча операція – це виключно охоронна місія ОБСЄ. І третє – охоронна місія буде розміщуватись на лінії розмежування, а не по всій території", - уточнив експерт.

Попередній матеріал
У Київраді вимагають відтермінувати підвищення вартості проїзду в громадському транспорті
Наступний матеріал
Справа Крисіна: суд визнав незаконним закриття ГПУ справи про вбивство журналіста Веремія