фото Крим.Реалії

Чийгоз: "Кримські татари дуже добре пам'ятають, хто здавав Крим"

За чотири роки кримські татари дедалі більше консолідуються, а протестні настрої відчуваються "практично в кожній хаті"

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз розповів про настрої кримських татар, які чотири роки проживають в окупації.

"Найголовніше те, що кримські татари, попри всі ці чотири роки особливого ставлення і, фактично, терору, за головну мету поставили – не виходити з Криму. Ми всі їм вдячні, адже відсоток виїзду незначний. Коли основною цінністю ти вважаєш життя на власній землі за будь-яку ціну і не визнаєш окупацію, і ти все-таки на своїй землі, це якось пом’якшує ті проблеми", – каже заступник голови Меджлісу. 

Він зазначає, що кримські татари дедалі більше консолідуються. "Протест має різний характер, проте він практично в кожній хаті. І вони з дуже великою надією дивляться на Україну", – визнає Чийгоз.  

Він також наголошує: "Ми пам’ятаємо, що Опоблок та його представники, а також інші сили здали Крим, і вони мають історію взаємовідносин з кримськими татарами, на жаль, у негативному плані. В нас дуже добра пам'ять. Навіть якщо представники певних політичних сил будуть з нами загравати, нехай не забувають: в нас дуже добра пам'ять і ми дуже добре пам’ятаємо, хто привів країну до такої ситуації і хто, фактично, здав Крим. Не 26-го числа, а планомірно".

 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Від малого до великого: На Майдані сотні людей вшанували пам'ять жертв геноциду кримських татар – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Йому важко розмовляти": що розповів Чийгоз про стан Балуха
Наступний матеріал
Щоб знищити Росію в економічному й політичному плані, треба кілька тижнів – Логвинський
Loading...