Сергій Таран
Сергій Таран 5 канал

На Балканах зараз справджується російський страшний сон – політолог

Те, що відбувається на Балканах, матиме надзвичайно важливі геополітичні наслідки, переконаний Сергій Таран

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" політолог Сергій Таран розповів про те, яких настроїв на Балканах нині найбільше побоюється Москва. 

"Дуже цікаво дивитися на те, що відбувається в Сербії. Бо ми бачимо, що в Югославії був такий собі міні-Радянський Союз, тільки на Балканах, де Сербія відігравала роль Росії. І невипадково – і через історичні події – в Сербії були дуже міцні відносини з Росією. Сербія і зараз іноді підтримує Російську Федерацію на міжнародному рівні. Але зараз на Балканах справджується російський страшний сон, коли всі ті міні-республіки, які нібито були за Росію, поступово переорієнтовуються на захід", – констатує експерт.

Він зазначає: "Зовсім недавно такою відправною точкою була Чорногорія, яка стала під парасольку НАТО, і, звичайно, у Кремлі був шок. Вони (Росія – ред.) там навіть намагалися зробити військовий переворот. І зараз останній форпост Росії в Європі: Сербія оголошує в присутності України і ще раз підтверджує, що її головна мета – приєднатися до Європейського Союзу. Рано чи пізно, я думаю, дійде і до НАТО… Насправді, те, що відбувається на Балканах, матиме надзвичайно важливі геополітичні наслідки". 

Детальніше – далі у відео: 

Дивіться також фотогалерею: 

Грузія згадує жертв російської агресії 2008 року – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Екс-командира харківського "Беркута" взяли під арешт
Наступний матеріал
Через три дні очікування до Італії зі Львова вирушили перші пасажири – включення з аеропорту
Loading...