24tv.ua

Чого Україні чекати від Путіна після завершення ЧС-2018 – Тука

Під час останнього засідання в Мінську Росія відкинула пропозицію дотримуватися «режиму тиші» на Донбасі

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, екс-голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука, у виданні "Новое время" заявив, що в серпні-вересні слід очікувати на загострення зі сторони РФ.

"У Росії якраз завершиться чемпіонат світу з футболу, тож у Путіна будуть розв’язані руки. Водночас наша країна вступає в доволі нестабільний період виборчих перегонів, коли популісти різного ґатунку почнуть вішати на вуха локшину та розхитувати ситуацію зсередини", – зазначив Тука.

За його словами, світові лідери мало тиснуть на Росію, щоби вплинути на ситуацію з Донбасом. Німеччина та Франція стоять на своїх позиціях непохитно, втім, Австрія та Італія мають досить подвоєні погляди на відносини між Україною та РФ.

"Я певен, що наші військові достатньо ефективно готуються до можливих наступальних дій супротивника. Та з іншого – є ще дипломатичний напрямок роботи. І це вже питання до наших дипломатів. Мені здається, що вони роблять усе можливе, та чи так це насправді – я на експертному рівні сказати не можу", – зауважив заступник міністра.

Георгій Тука запевнив, що нині на сході країни небезпеку становлять не стільки терористичні загрози, як інформаційно-політичні викиди: "Варто лише згадати, як небезрезультатно пройшла низка спеціальних операцій з метою зіпсувати наші відносини з Польщею. Я абсолютно переконаний, що загострення з Угорщиною теж підігрівають з боку Кремля. Всі ці процеси відбуваються в нашій державі постійно".

На думку заступника голови МТОТ, дотиснути Росію можна лише шляхом санкцій, а також контрінформації. Проте світова спільнота має згуртуватися задля спільної мети – зупинити Росію та її агресивну політику.

Також можна переглянути фотогалерею за темою:

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Окупований Донецьк бойовики розділили на три категорії – ІС
Наступний матеріал
Які станції столичного метро не працюватимуть в день Маршу рівності – список

Путін "використав" Макрона для власного піару – Висоцький

Політолог: Стратегія Росії – чекати українських виборів та вести війну на виснаження

Сазонов: Завдання України – звільнити Донбас з мінімальною кількістю втрат

Переговори в Мінську: РФ не погодилася на жодну безпекову пропозицію України

"Росія – зупинися": на Донбасі спалили "Путіна"

Санкції погано впливають на Росію: Європа розділилася у позиціях – експерт