Волонтер Леся Литвинова про інфовійни проти медреформи: "В нашого народу дуже коротка пам'ять"

Уляна Супрун виграє у протистоянні щодо медреформи

Про таке в ефірі "5 каналу" волонтер, голова громадської ради МОЗ Леся Литвинова.

"Бахтєєва, Мусій, Богомолець – це люди, які не хочуть прощатися зі своїми грошовими потоками, для яких нинішня робота міністерства – це удар по кишені, не по репутації, яка нікому нецікава. Ви ж знаєте, що в нашого народу пам'ять дуже коротка. Люди все забудуть і за якоюсь яскравою фразою та картинкою підуть і будуть голосувати. Ніхто не згадає, що робили Бахтєєва, Мусій та Богомолець, але коли вони будуть кричати: українці, вас убивають, а ми вас врятуємо, то українці скажуть: врятуйте нас, нас убивають. Зробити з цим нічого не можна, поки не визріє суспільство і поки реформи не наберуть оборотів. Я сподіваюся, що це дійде до точки, за якою не буде повороту назад. Тоді, сподіваюсь, що ці персонажі вимруть самостійно або займуться чимось іншим. Ольга Вадимівна дуже непогано співає", – зазначила Литвинова.

Крім того, вона вважає, що Уляна Супрун виграє це протистояння: "В неї дуже гарний потенціал, хоча дуже важкий характер, але в цьому разі це працює на неї. Вона безкомпромісна, в окремих випадках хотілося б більше лояльності, дипломатії. Тому що не з усіма треба було бити глечики так сильно. Із кимось можна було б розмовляти, когось слухати, але вона йде іншим шляхом".

Що ще розповіла Литвинова – дивіться також повне відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
"Він виступив проти Путіна": Європарламент ухвалив резолюцію з вимогою звільнити Сенцова
Наступний матеріал
Радник Авакова розповів, як задіяти на Донбасі 2 тисячі миротворців ООН, якщо потрібної за кількістю людей місії поки немає